ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Не автомобильные темы > Решение бытовых проблем

Решение бытовых проблем Не вся жизнь в машине. Иногда что-то и дома сделать нужно.

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 05.03.2023, 19:23   #26
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Правильно- нахил в бік котла є, перевіряли при монтажі і пізніше, піни нема, одна мінвата плюс клин, але на всій трубі на вихлопі збираються каплі і течуть по стіні.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.03.2023, 20:40   #27
nicola
 
nicola
 
Адрес: Буча
Возраст: 61
Сообщений: 307
Машина: тавр уехал,,
Длина: 1470мкм
Диаметр: 30мм
По умолчанию

Так,цікаво.
точка звідки капае,тіче конденсат,
завжди ,чи при,скажімо нагріву води гвп.
може фото,димохід від котла в стіну,та зовні.
зараз тяжко найти майстра заточенного на конденсаційники(в основному робить котел-аби робив),але ще зосталось трохи колег які заточені по цим котлам.
Може,як завжди в цих ділах є проста річ,яку вже дослідили.
дистанційно тяжко,по місцю може зовсім фігня,треба пощупати,але трохи більше инф,можна вайбер пм.
nicola вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.03.2023, 21:51   #28
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 9,997
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
Правильно- нахил в бік котла є, перевіряли при монтажі і пізніше, піни нема, одна мінвата плюс клин, але на всій трубі на вихлопі збираються каплі і течуть по стіні.


Всередину, "як по книзі" конденсат стікає?
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2023, 08:37   #29
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nicola Посмотреть сообщение
Так,цікаво.
точка звідки капае,тіче конденсат,
завжди ,чи при,скажімо нагріву води гвп.
може фото,димохід від котла в стіну,та зовні.
зараз тяжко найти майстра заточенного на конденсаційники(в основному робить котел-аби робив),але ще зосталось трохи колег які заточені по цим котлам.
Може,як завжди в цих ділах є проста річ,яку вже дослідили.
дистанційно тяжко,по місцю може зовсім фігня,треба пощупати,але трохи більше инф,можна вайбер пм.
Робили офіційні фірмачі ВІССМАНН спочатку установку, потім сервіс через рік з продовженням гарантії на рік.
От заглянути в трубу руки не дійшли- куди там конденсат тече. Гляну, заодно і нахил труби перевірю.
Просто з моменту установки нічого не помінялось, окрім того, шо замість лотка з пластика поставив аналогічний по формі з шматка нержавійки, з якої роблять димоходи камінів і т.п., в Йопіцентрі, куплені для камінної топки.
Раз заговорив про Віссманн- є всілякі живі запчастини та вузли старого Вітопенд, мо' кому треба?
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!

Последний раз редактировалось кук; 06.03.2023 в 08:39.
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2023, 10:27   #30
Володимир
 
Володимир
 
Адрес: смт.Козова Тернопільської обл.
Возраст: 48
Сообщений: 7,090
Машина: Slavuta 1.2Li 2008
Длина: 26400мкм
Диаметр: 37мм
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
Робили офіційні фірмачі ВІССМАНН спочатку установку, потім сервіс через рік з продовженням гарантії на рік.
От заглянути в трубу руки не дійшли- куди там конденсат тече. Гляну, заодно і нахил труби перевірю.
Просто з моменту установки нічого не помінялось, окрім того, шо замість лотка з пластика поставив аналогічний по формі з шматка нержавійки, з якої роблять димоходи камінів і т.п., в Йопіцентрі, куплені для камінної топки.
Раз заговорив про Віссманн- є всілякі живі запчастини та вузли старого Вітопенд, мо' кому треба?
Хотів висловити теорію, але доки дійшли руки до написання, схоже що ви останнім повідомленням її підтвердили. Я так розумію що від котла йде суцільна металічна конструкція у вигляді димоходу. Враховуючи те що метал димоходу відрізняється від металу котла, то утворюється гальванічна пара, в якості електроліту в якій виступає конденсат, тому на слабшому металі появляється корозія. Замінивши пластикову трубу на металічну, ви замкнули електричне коло, звідси і корозія.

Можна зробити експеримент, поставити назад пластикову трубу, але кинути в середину вологу ганчірку щоби з"єднати котел з димоходом, а потім тестером поміряти напругу між котлом і димоходом. Можливо зразу не буде напруги, але коли ганчірка просочиться конденсатом, думаю напруга буде 100%.
__________________
Мій бортовий журнал - http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=15959
Проект "Бортовий комп`ютер на інжектор своїми руками" http://www.bk-ukraine.narod.ru/
Володимир вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2023, 11:40   #31
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Ні, вихлопна і впускна- коаксиал і в старому, і новому, на відміну від старого котла, таки пластикова цілком, штатна. Пара між полімерними трубами та лотком довжиною 100 мм, хай 150, який стирчить зі стіни??? Ні, не вірю.
Ухил труби таки в бік котла- щойно перевірив ватерпасом(як колись казали).
Зараз на вулиці десь +6...С, на внутрішній поверхні випускної труби, скраєчку- краплі води, які потім сопливлять на стіну, коли нема лотка хоч на 100 мм.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!

Последний раз редактировалось кук; 06.03.2023 в 11:47.
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2023, 18:10   #32
kudrik64
 
kudrik64
 
Сообщений: 165
Машина: Таврия1,2L карб.
Длина: 1380мкм
Диаметр: 8мм
По умолчанию

Васильевич, вот читаю что капает из внутренней трубы на улицу.
Так может там, в соединении "колено-верт.труба" есть негерметичность?
Типа , что верт.труба надета на колено сверху. А должно было бы всталяться внутрь колена? Т.е.мне неясно, как оно стекает на улицу - через какую/такую щель??

По поводу того явления, что "ржавеет" нержавейка. Есть условия(техн. обоснованные), при которых нержа гниёт. Титан , кстати тоже гниёт в этих условиях(у меня так и был такой случай).

Это влажность, без доступа кислорода к поверхности нержи/титана.
Т.е. вода должна быть типа мёртвой-болотной. Или вода, изначально - хоть и живая, но поверхность металла покрыта непроницаемым липким-клейким-желеобразным налётом из побочных осадков....
kudrik64 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2023, 18:30   #33
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Сергей, там все сугубо штатное, из комплекта котла- колено-переход от верт. канала котла на горизонтальный с выходом на улицу. Никакой самодеятельности, я жеж писал- установка хвирмой штатным набором с тестами и гарантией.
Ну да хрен с ним, хороший стук себя покажет. В данном случае возмутила нержавейка- падла. Перед нею был лоток из оцинковки, та ваааще облезла за неделю, но с ней проще- современная и ветра боится.
Ладно, мужики, скоро лето- прорвемсу!
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2023, 19:19   #34
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 9,997
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Я не спеціаліст, але ставлю на те що причина в не вірному нахилу труби. Ось цей момент що конденсат саме з парів згоряння опиняється на зовнішній стіні, як на мене свідчить саме про це. Присутність самого конденсату в таких котлах це нормальне явище, але текти повинно в іншу сторону. Не уявляю як конденсат може рухатися вверх проти сили тяжіння.

Зі. Васильович, а могло статися, що до цього котел експлуатувався в режимі більших температур і конденсату не було, проблема просто не проявляла себе?
__________________
RUS- ні
PEACE- да!

Последний раз редактировалось OL_75; 06.03.2023 в 19:23.
OL_75 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2023, 20:13   #35
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Більше 60, як і ракомдує фірмова книга для оптимальної економії газу, не було- зима, слава богу була тепла. Ще раз- ухили в бік котла є, рівень(ватерпас) показав більше одного градуса. Мало? А скільки- 10, 30, 45?
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2023, 20:45   #36
kudrik64
 
kudrik64
 
Сообщений: 165
Машина: Таврия1,2L карб.
Длина: 1380мкм
Диаметр: 8мм
По умолчанию

скорее всего(учитывая , что котел конденсатный и влажность морская ---- то стекает на улицу конденсат по наружной стенке внутренней жаровой трубы....
kudrik64 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2023, 20:56   #37
nicola
 
nicola
 
Адрес: Буча
Возраст: 61
Сообщений: 307
Машина: тавр уехал,,
Длина: 1470мкм
Диаметр: 30мм
По умолчанию

уклон вверх от 3-х градусов.
чудово ,що наповнювач біля туби мягкий,тож кілочком можливо підбть пару градусів вверх.
обоязково слідить щоб сифон зливу конденсату з камери згорання котла був чистий.

Последний раз редактировалось nicola; 06.03.2023 в 21:02.
nicola вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2023, 22:35   #38
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 9,997
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от OL_75 Посмотреть сообщение
Всередину, "як по книзі" конденсат стікає?
Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
Більше 60, як і ракомдує фірмова книга для оптимальної економії газу, не було- зима, слава богу була тепла. Ще раз- ухили в бік котла є, рівень(ватерпас) показав більше одного градуса. Мало? А скільки- 10, 30, 45?

Ось там вище задавав питання.
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2023, 08:31   #39
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Канал зливу перевірю, але якби був забитий, десь би витекло з котла за цей час.
Про ухил писав.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!

Последний раз редактировалось кук; 07.03.2023 в 09:19.
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2023, 09:43   #40
nicola
 
nicola
 
Адрес: Буча
Возраст: 61
Сообщений: 307
Машина: тавр уехал,,
Длина: 1470мкм
Диаметр: 30мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
Канал зливу перевірю, але якби був забитий, десь би витекло з котла за цей час.
Про ухил писав.
Робив вже давно техобслугу иммергас 50 квт(роки 4 туди ніхто не заглядував) . Коли відкрив камеру був мало сказати здивовний ,при забитому геть сифоні рівень конденсату доходив до практично до полумя,нічого візуально не текло з котла.
Власник тільки жалівся про різні хлопки при запуску.

Думаю що конденсат просто википав з камери як з кастрюлі.
В таких котлах бажано камеру чистити(промивати)раз на рік.

В традиційних турбованих там простіш,і після 5 років бувало всередині майже нормально.
nicola вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.03.2023, 12:14   #41
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Добрався таки до вихлопної котла. Нахили труби всередину, як і має бути, десь 4...5 градусів. На "стелі" вихлопної труби маса капель конденсату, і тримаються вони там дякуючи поверхневому натягу рідини до пластика- я так думаю!, обидва канали чисті.
Той лоток, шо був з кит. нержавійки, весь став іржавий. Замінив на аналогічний по хвасону з пластикової каналізаційної труби діам. 100 мм. Подивлюсь.
Кудрик має рацію в тому, шо клімат у нас приморський- сильні вітри, особливо паскудні від москалів- Пн, Пн/Зх і на ту стіну і виходить труба, а до лиману 500 метрів, до моря 2000.
Найгірше, правда вже давно не було- вітер овер 20 м/с при мінус 10 і нижче, плюс вологість. В перші роки, поки не зробив захист над штатним вихлопом, бувало так, шо котел вимикався.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.03.2023, 12:47   #42
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 9,997
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Залишається питання як конденсат опиняється назовні долаючи уклон труби?
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.03.2023, 13:31   #43
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Він не назовні, він висить на внутрішній поверхні внутрішньої- стелі випускної труби. Жаль, фото не можу викласти. А той, шо на нижній, скоріше всього тихенько стікає в котел.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.03.2023, 14:15   #44
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 9,997
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Ок
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.03.2023, 15:13   #45
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Додам- при тому тиску вихлопу, який є при роботі котла, якось не віриться, шо оті каплі, навіть при штатному ухилі труби, потечуть проти вітру. Перестало дути, конденсат тут же зібрався в краплі і тримається х/з скільки, потім падає вниз. Нема лотка- на стіну, бо там в штатному монтажі всього 4...5 см, є лоток- подалі.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.03.2023, 14:37   #46
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Час 13.32, вітер Пн-Зх, десь за 10 м/с, котел працює, на стелі випускної- чисто, капель нема, на бокових поверхнях- невеликі краплі, кудись стікають. Довший лоток працює- на стіні під трубою чисто.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2023, 06:51   #47
Konstantin Kopeykin
R/O
 
Konstantin Kopeykin
 
Адрес: родина тавронов, ШевчеГ
Возраст: 48
Сообщений: 25,853
Машина: Tavr 1.2 & Astra G 2.2
Длина: 345720мкм
Диаметр: 58мм
Отправить сообщение для Konstantin Kopeykin с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от OL_75 Посмотреть сообщение
Ооо!
Просто кидати лушпиння з картохи у вогонь?!
да. только одного раза мало. сделай "процедуру" раз пять в неделя\две
__________________
Трудно выносить мозг людям, если его им и не заносили.
Konstantin Kopeykin вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:21. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.