ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Не автомобильные темы > Курилка

Курилка Задушевные тупаки про жизнь и прочий офф :) - общение тавроводов на любые темы не о Таврии и дорогах

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 22.03.2020, 02:18   #551
vics13
 
Адрес: Бердянськ
Возраст: 54
Сообщений: 17,383
Машина: Slavuta 110308 1.3Si
Длина: 212940мкм
Диаметр: 37мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от soladko Посмотреть сообщение
Ні. Я просто все ще належу до вижившої більшості, як і ви.
Це тому що я у 1995-му пережив грип і після нього пневмонію.

Тепер я розумію чому мене з того часу ніяка зараза не бере. Імунітет.
Нє, ну пару разів була температура по пару днів. Але то дрібниці.


П.Н. У вас у Кийовах дуже гнилий клімат. Особливо влітку. Я думав у нас так. У вас в рази гірше.


П.П.Н. Мені завше таке страшне й сумне сниться шо та тітка - просто фігня.
__________________
СМИ сегодня есть инструмент идеологии, а не информации.
Главное в их сообщениях — идеи, внедряемые в наше сознание контрабандой.

Последний раз редактировалось vics13; 22.03.2020 в 02:21.
vics13 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 02:26   #552
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,957
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 27мм
По умолчанию

Я загартовуюсь горілими ірпінськими торфяниками. Кійов...то так собі...
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 02:35   #553
vics13
 
Адрес: Бердянськ
Возраст: 54
Сообщений: 17,383
Машина: Slavuta 110308 1.3Si
Длина: 212940мкм
Диаметр: 37мм
По умолчанию

Кароч Соладко, у світлі зпрогнозованого АО неминучого і всеохоплюючого піздєца раджу вам валити із своїх ірпєнєй у якесь глухе село. Тут вам і самоізоляція буде, і яйце/м"ясце/сальце буде.
__________________
СМИ сегодня есть инструмент идеологии, а не информации.
Главное в их сообщениях — идеи, внедряемые в наше сознание контрабандой.
vics13 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 02:50   #554
Mobilom
 
Mobilom
 
Адрес: Pardubice
Возраст: 47
Сообщений: 7,495
Машина: Toyota Auris
Длина: 151580мкм
Диаметр: 32мм
Отправить сообщение для Mobilom с помощью Skype™
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vics13 Посмотреть сообщение
Тут вам і самоізоляція буде
пока не приедет запоздалый зарабитчанен и не пройдет по всему селу по сватам кумам
__________________
Старое правило есть в авиации, помни о нем и пилот и учлет, что б не снимали тебя с акации – писай по ветру, взлетай наоборот.
Mobilom вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 08:03   #555
Zazik-sens
 
Zazik-sens
 
Адрес: Магазин "Автозапчасти ЗАЗ" ул. Черноморского казачеств
Сообщений: 3,846
Машина: Дукато 2013. Славута 2007. Nissan Pathfinder 2017
Длина: 14490мкм
Диаметр: 26мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vics13 Посмотреть сообщение
...раджу вам валити із своїх ірпєнєй у якесь глухе село. Тут вам і самоізоляція буде, і яйце/м"ясце/сальце буде.
У Батька стибрили?

Сейчас попалось на глаза с ukr.net: "женщина 1967 года рождения, которая за границей не была и постоянно проживает в Мелитополе - заболела 8 марта, а обратилась за помощью к семейному врачу на сл.день. После проведения исследования рентгеном ей был поставлен диагноз “двусторонняя пневмония”, но от госпитализации отказалась и лечилась дома.

Однако 14 марта, после ухудшения состояния здоровья, ее доставили в пульмонологическое отделение ОП “Городская больница №1”. 20 марта перевезли в ОП “Инфекционная больница” с диагнозом “двухсторонняя очаговая пневмония”. Был сделан экспресс-тест на COVID-19, который дал позитивный результат..."
И тут же вспоминаю, что знакомый рассказал о том, что похоронил в Мелитополе крестницу 30-и лет, которая в плохом состоянии сама дошла до больницы 8-го марта, потому как скорая не спешила... 9-го там и загнулась...
__________________
Дилер «МеМЗ» ЗАО «ЗАЗ» более 10лет. +380503362036, если Viber - утром
Zazik-sens вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 08:10   #556
Zazik-sens
 
Zazik-sens
 
Адрес: Магазин "Автозапчасти ЗАЗ" ул. Черноморского казачеств
Сообщений: 3,846
Машина: Дукато 2013. Славута 2007. Nissan Pathfinder 2017
Длина: 14490мкм
Диаметр: 26мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от soladko Посмотреть сообщение
С настоящим карантином как? Если все переболеют с симптомами или без, потом он мутирует и успокоится через пару месяцев...
По Комаровскому: чем больше людей переболеет - тем слабее будет вирус
__________________
Дилер «МеМЗ» ЗАО «ЗАЗ» более 10лет. +380503362036, если Viber - утром
Zazik-sens вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 08:31   #557
AndrewD
 
AndrewD
 
Адрес: Киев
Сообщений: 15,600
Машина: ГАЗ-24 (1981 г.в.); MB E320 W124; Славута 1.2L
Длина: 323770мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от GAS Посмотреть сообщение
Щас в городском чатике одна престарелая пизда на полном серьёзе кинула ссылку на лекарство от коронавируса https://m.facebook.com/story.php?sto...00003291670106
Так расфасовуй свое лекарство по маленьким бутылочкам и торгуй ))))
__________________
Не бздіть, бздуни!
AndrewD вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 08:52   #558
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Атомарный кислород- вчерашний день, сейчас звездная пыль в тренде.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 09:49   #559
redpas
 
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,492
Машина: Renault Dokker Van Mazda CX-5 Tavria Picup 1.3
Длина: 75730мкм
Диаметр: 31мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от LegosX Посмотреть сообщение
Не читал но осуждаю?
Или оспориваете, что ранее выложенные в инете, данные по исследованиям, можно прекрасно и точно датировать?
чем отличается исследование коронавируса до эпидемии, от ветра который предшествует раскачиванию деревьев? а приход пожарного инспектора до пожара ни на что не намекает? я уже молчу, что основная масса доказательств в статье высосана из пальца, а ссылки ведут на весьма сомнительные ресурсы. если отбросить всю эту шелуху, то в сухом остатке имеем: вирусы изучаются по всему миру очень давно.
ахренеть сенсация! всё остальное на уровне дагестанского коментатора БАК
__________________
только глоток бензина может спасти смертельно раненого кота
redpas вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 09:54   #560
redpas
 
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,492
Машина: Renault Dokker Van Mazda CX-5 Tavria Picup 1.3
Длина: 75730мкм
Диаметр: 31мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от soladko Посмотреть сообщение
Да. Я вас понимаю. Если у машины спустило колесо - машину надо под откос пустить. А если тубдисп плохо соблюдал карантинные меры - не нужно усилить эти меры и добавить финансирование для уменьшения разноса бацил в итоге, как и не нужно клеить колесо, а надо закрыть это заведение. Логика 80левел. За остальные закрытые заведения я вообще молчу. Провинция должна по выбоинам ехать в медучреждение не менее 100км. Парируйте, а я поржу.
если у машины спустило колесо, то для начала нужно осмотреть это колесо, а лучше осмотреть всю машину. и внезапно выясняется, что от машины осталась только кабина в которой шпилятся бомжи. а это колесо давно уже единственное, вместо остальных давно кирпичи, а сквозь кузов проросло дерево в три обхвата.
__________________
только глоток бензина может спасти смертельно раненого кота
redpas вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 10:04   #561
vics13
 
Адрес: Бердянськ
Возраст: 54
Сообщений: 17,383
Машина: Slavuta 110308 1.3Si
Длина: 212940мкм
Диаметр: 37мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Zazik-sens Посмотреть сообщение
У Батька стибрили?

Сейчас попалось на глаза с ukr.net: "женщина 1967 года рождения, которая за границей не была и постоянно проживает в Мелитополе - заболела 8 марта, а обратилась за помощью к семейному врачу на сл.день. После проведения исследования рентгеном ей был поставлен диагноз “двусторонняя пневмония”, но от госпитализации отказалась и лечилась дома.

Однако 14 марта, после ухудшения состояния здоровья, ее доставили в пульмонологическое отделение ОП “Городская больница №1”. 20 марта перевезли в ОП “Инфекционная больница” с диагнозом “двухсторонняя очаговая пневмония”. Был сделан экспресс-тест на COVID-19, который дал позитивный результат..."
И тут же вспоминаю, что знакомый рассказал о том, что похоронил в Мелитополе крестницу 30-и лет, которая в плохом состоянии сама дошла до больницы 8-го марта, потому как скорая не спешила... 9-го там и загнулась...

У якого Батька? Якщо у того самого то нє. Просто згадався початок 90-х, коли люди (у нас так було) доволі масово перебиралися до сіл аби пережити закриття заводів і втрату будь-яких засобів до існування.
__________________
СМИ сегодня есть инструмент идеологии, а не информации.
Главное в их сообщениях — идеи, внедряемые в наше сознание контрабандой.
vics13 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 10:18   #562
Petro
 
Petro
 
Адрес: П'ємонт.UA
Возраст: 47
Сообщений: 21,918
Машина: Сенс +ГБО 4 КМЕ і Тавробудка 1.2 110557 +ГБО+МПСЗ-3+БК
Длина: 275660мкм
Диаметр: 46мм
По умолчанию

Слухайте, панство антикарантинники, я не разбираюсь в медицині тому нічого не стверджую. Але невже бубонною чумою зараз не хворіють, тому що свого часу 70-80% населення перехворіло і тепер у всіх імунітет? При чому, наскільки я знаю, на наших теренах таких масштабів чуми як в західній Європі, не було.
__________________
Коли ти помер, ти про це не знаєш, тільки іншим важко.
Те ж саме коли ти тупий
Petro вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 10:25   #563
Djaneek
 
Djaneek
 
Адрес: Кыйов
Возраст: 38
Сообщений: 6,598
Машина: Ford Transit
Длина: 60090мкм
Диаметр: 28мм
По умолчанию

Українці до всіх болячок мають імунітет,ще з тих чачів ,як вони викопали Чорне Море..
__________________
""Какая разница? главная задача "президент не "барыга"" выполнена.
Или мне ещё несколько раз повторить" (c)тупая света
Djaneek вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 10:45   #564
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Petro Посмотреть сообщение
Слухайте, панство антикарантинники, я не разбираюсь в медицині тому нічого не стверджую. Але невже бубонною чумою зараз не хворіють, тому що свого часу 70-80% населення перехворіло і тепер у всіх імунітет? При чому, наскільки я знаю, на наших теренах таких масштабів чуми як в західній Європі, не було.
В тих не було, там ставили стовпи та богу молились, а в Одесі і досі є Чумна гора, де закопали жертв. Правда, навіть тоді реакція влади була правильна:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A7...81%D1%81%D0%B5
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 10:55   #565
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,957
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 27мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от redpas Посмотреть сообщение
если у машины спустило колесо, то для начала нужно осмотреть это колесо, а лучше осмотреть всю машину. и внезапно выясняется, что от машины осталась только кабина в которой шпилятся бомжи. а это колесо давно уже единственное, вместо остальных давно кирпичи, а сквозь кузов проросло дерево в три обхвата.
Та вы шо! Повторюсь - там лечились до сих пор и вылечивались. А в роддоме Барановки, который закрыли, до недавних пор местное население рожало. И где моя сестра живет в райцентре тоже рожали. А теперь нету. Так что на проверку оказывается все работало. Или в Украние уже нет туберкулеза? Вон Ирпень наш, нужна инфекционка - старое здание решили восстанавливать. Не снести, не новое строить, не планировать больных за 100км хз куда вести, а восстанавливать. А тут тубдисп с медперсоналом - подмети и дальше борись в нем с тубом, но борись правильно, ты ж медик-реформатор. Но нет. Закрыть-нельзяИспользовать-девиз министра реформатора здравоохранения. Тьху! Давайте, продолжу перепись неантисимпатиков Супрун. И поржу еще раз над логикой.
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 10:57   #566
Petro
 
Petro
 
Адрес: П'ємонт.UA
Возраст: 47
Сообщений: 21,918
Машина: Сенс +ГБО 4 КМЕ і Тавробудка 1.2 110557 +ГБО+МПСЗ-3+БК
Длина: 275660мкм
Диаметр: 46мм
По умолчанию

Ну правильно, не дотримувались карантину - запускали в порт когопопало от і чума
__________________
Коли ти помер, ти про це не знаєш, тільки іншим важко.
Те ж саме коли ти тупий
Petro вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 11:00   #567
Petro
 
Petro
 
Адрес: П'ємонт.UA
Возраст: 47
Сообщений: 21,918
Машина: Сенс +ГБО 4 КМЕ і Тавробудка 1.2 110557 +ГБО+МПСЗ-3+БК
Длина: 275660мкм
Диаметр: 46мм
По умолчанию

Соладко, було б круто, звичайно, мати в кожному селі МРТ, КТ і нейрохірурга, але доводиться обходитись фельдшером. За все треба платити
__________________
Коли ти помер, ти про це не знаєш, тільки іншим важко.
Те ж саме коли ти тупий
Petro вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 11:16   #568
redpas
 
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,492
Машина: Renault Dokker Van Mazda CX-5 Tavria Picup 1.3
Длина: 75730мкм
Диаметр: 31мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от soladko Посмотреть сообщение
Та вы шо! Повторюсь - там лечились до сих пор и вылечивались. А в роддоме Барановки, который закрыли, до недавних пор местное население рожало. И где моя сестра живет в райцентре тоже рожали. А теперь нету. Так что на проверку оказывается все работало. Или в Украние уже нет туберкулеза? Вон Ирпень наш, нужна инфекционка - старое здание решили восстанавливать. Не снести, не новое строить, не планировать больных за 100км хз куда вести, а восстанавливать. А тут тубдисп с медперсоналом - подмети и дальше борись в нем с тубом, но борись правильно, ты ж медик-реформатор. Но нет. Закрыть-нельзяИспользовать-девиз министра реформатора здравоохранения. Тьху! Давайте, продолжу перепись неантисимпатиков Супрун. И поржу еще раз над логикой.
Ой, та я вас умоляю! Шаровский тубдиспансер проклятая Супрун закрыла ещё в 2009 году. Давайте и чуму в Европе на неё повесим. По факту, совковая медицина вообще не имела права на существование. Там никто никого не лечил. Эти дебильные поликлиники служили только для того, чтоб подхватить что-нибудь в очередях за справкой.
__________________
только глоток бензина может спасти смертельно раненого кота
redpas вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 11:34   #569
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Petro Посмотреть сообщение
Соладко, було б круто, звичайно, мати в кожному селі МРТ, КТ і нейрохірурга, але доводиться обходитись фельдшером. За все треба платити
А тим часом, до експертів з продажу апаратів ШВЛ масово звертаються "багатєнькіє буратінкі" з проханням посприяти купівлі додому особистого апарата ШВЛ. Вам не здається, що реформи почали не з того кінця? Очевидно так, за все треба платити, але ж платити податки в Україні з давніх давен вважалося моветоном. Тому ми й уперлися в ситуацію, що 1 на 10тис може купити додому особистий МРТ, а 9999 не можуть отримати крапельниці безкоштовно і в своєму селі, а не за 100км. Тому, не ті реформи і не з того боку почали. Але тепер уже пізно кричати ай-ай-ай. Підтримую Соладко на всі 100%, тому що, живучи в Зажопінську, все добре видно зсередини.
З.І. І про тубдиспансери теж: замість навести порядок і фінансувати, легше закрити, закрити очі і не бачити проблеми. У родича 20 років тому після запалення легень виник ексудативний плеврит. Його врятували саме у житомирському тубдиспансері, бо наші місцеві долікували до напівживого стану. Він там лікувався 3 місяці, потім кілька років стояв на обліку, після чого був з обліку знятий і живе і працює до цього часу. І це було в біднв і голодні 90-і. А 2 роки тому у нас на сусідній вулиці з'явився хрон і бомж з відкритою формою туберкульозу - закрили диспансер і він приїхав додому. Ловив собаченят, варив і їв - лікувався від тубуркульозу, ходячи поміж людей. Звернення сусідів у різні інстанції залишалися буз реакції, поки за пів року він від того ж туберкульозу не помер.
Але ви (Петро, не ви особисто, а люди, які готові закрити очі на реальність заради збереження свого "експертного" обличчя - це, скоріше, vics13 стосується) продовжуйте жити в світі "свого особливого бачення", яке зовсім не повинно відповідати реальності, головне, що воно ваше особисте і відповідає вашим політичним поглядам. Це зараз модно.
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників

Последний раз редактировалось Michurin; 22.03.2020 в 11:38.
Michurin вне форума  
2 (2)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 11:36   #570
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,957
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 27мм
По умолчанию

А до чого 2009? Вона ввела реформою симтемне массове скорочення медзакладів. Якщо лікарня за 100км - це як маршрутка з інтервалом 60 хв, але за відсутності розкладу руху. Тобто користуватися нею неможливо. Так, Петре...за все треба платити... Примуса пом'ятаєте? Як він та інші на корпус для Охмадета скинувся грошима? Де ті кошти? Де корпус?
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 11:40   #571
Petro
 
Petro
 
Адрес: П'ємонт.UA
Возраст: 47
Сообщений: 21,918
Машина: Сенс +ГБО 4 КМЕ і Тавробудка 1.2 110557 +ГБО+МПСЗ-3+БК
Длина: 275660мкм
Диаметр: 46мм
По умолчанию

Що мається на увазі, неможливо капальницю безплатно? Ви Про ліки, які вводять, чи про платність самої процедури?
__________________
Коли ти помер, ти про це не знаєш, тільки іншим важко.
Те ж саме коли ти тупий
Petro вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 11:50   #572
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от redpas Посмотреть сообщение
Ой, та я вас умоляю! Шаровский тубдиспансер проклятая Супрун закрыла ещё в 2009 году. Давайте и чуму в Европе на неё повесим. По факту, совковая медицина вообще не имела права на существование. Там никто никого не лечил. Эти дебильные поликлиники служили только для того, чтоб подхватить что-нибудь в очередях за справкой.
І з цим згоден - та система, що існувала, потребувала ПОКРАЩЕННЯ. Розумієте, покращення, а не погіршення з метою економії коштів. Коли в хаті нема грошей, шукають, як їх заробити, а не роблять косметичний ремонт, обмежуючи себе у хлібі і корвалолі, заради нової таблички на воротах. Те, що зробили реформатори Порошенка у гуманітарних сферах, було спрямоване виключно на економію коштів. Економія коштів - це не реформи з метою покращення. І я б ще погодився, якби за рахунок економії коштів на соціалці економіка рвонула вперед, так ні ж. Просто, влада пішла по шляху найменшого опору: замість виводити економіку з тіні, наводити порядок на митниці і т.д. забрали копєєчьку у юродівих і назвали це красивим словом "реформи". Це і Пороха і Зєлі стосується в рівній мірі.
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Michurin вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 11:53   #573
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Petro Посмотреть сообщение
Що мається на увазі, неможливо капальницю безплатно? Ви Про ліки, які вводять, чи про платність самої процедури?
Я про закриття лікарень у невеличких містечках і селищах, про відсутність персоналу, обладнання і ліків у тих, що залишаються. І про зарплату лікарів і медсестер у стаціонарах. У нас у лікарні некомплект медсестер на тепер - близько 50%.
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Michurin вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 11:56   #574
Petro
 
Petro
 
Адрес: П'ємонт.UA
Возраст: 47
Сообщений: 21,918
Машина: Сенс +ГБО 4 КМЕ і Тавробудка 1.2 110557 +ГБО+МПСЗ-3+БК
Длина: 275660мкм
Диаметр: 46мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Michurin Посмотреть сообщение
І з цим згоден - та система, що існувала, потребувала ПОКРАЩЕННЯ. Розумієте, покращення, а не погіршення з метою економії коштів. Коли в хаті нема грошей, шукають, як їх заробити, а не роблять косметичний ремонт, обмежуючи себе у хлібі і корвалолі, заради нової таблички на воротах. Те, що зробили реформатори Порошенка у гуманітарних сферах, було спрямоване виключно на економію коштів. Економія коштів - це не реформи з метою покращення. І я б ще погодився, якби за рахунок економії коштів на соціалці економіка рвонула вперед, так ні ж. Просто, влада пішла по шляху найменшого опору: замість виводити економіку з тіні, наводити порядок на митниці і т.д. забрали копєєчьку у юродівих і назвали це красивим словом "реформи". Це і Пороха і Зєлі стосується в рівній мірі.
Що краще, мати одну на район лікарню з обладнанням, чи 3 недолікарні з ніфіга?
__________________
Коли ти помер, ти про це не знаєш, тільки іншим важко.
Те ж саме коли ти тупий
Petro вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 11:58   #575
Petro
 
Petro
 
Адрес: П'ємонт.UA
Возраст: 47
Сообщений: 21,918
Машина: Сенс +ГБО 4 КМЕ і Тавробудка 1.2 110557 +ГБО+МПСЗ-3+БК
Длина: 275660мкм
Диаметр: 46мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Michurin Посмотреть сообщение
Я про закриття лікарень у невеличких містечках і селищах, про відсутність персоналу, обладнання і ліків у тих, що залишаються. І про зарплату лікарів і медсестер у стаціонарах. У нас у лікарні некомплект медсестер на тепер - близько 50%.
Ви сказали про капальницю - давайте про капальницю, що саме платно?
__________________
Коли ти помер, ти про це не знаєш, тільки іншим важко.
Те ж саме коли ти тупий
Petro вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 18:19. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.