ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Не автомобильные темы > Хобби

Хобби Фотография, рыбалка, спорт etc. (Для девушек - вязание :))

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 21.07.2020, 14:31   #1026
Володимир
 
Володимир
 
Адрес: смт.Козова Тернопільської обл.
Возраст: 48
Сообщений: 7,087
Машина: Slavuta 1.2Li 2008
Длина: 26400мкм
Диаметр: 37мм
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
Так оце ніяким боком до часів союзу не має відношення.
Це я навів приклад того що можна купити в неті. За часів СРСР вони були в іншій упаковці, і куплялись напевне тільки на ринку.
__________________
Мій бортовий журнал - http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=15959
Проект "Бортовий комп`ютер на інжектор своїми руками" http://www.bk-ukraine.narod.ru/
Володимир вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.01.2021, 22:02   #1027
Belorus
Злой клоун
 
Belorus
 
Адрес: Киев/Черкасская обл.
Возраст: 44
Сообщений: 2,686
Машина: Dacia Logan 1.6/Ford Transit 2.5
Длина: 40820мкм
Диаметр: 37мм
Отправить сообщение для Belorus с помощью ICQ
По умолчанию

Оживлю тему годовым отчётом.
В этом году, благодаря коронобесию, наконец осуществил мечту и перебрался, таки, в свою деревеньку на почти полное ПМЖ. Это позволило вплотную заняться сбором и переработкой урожая. Касательно большинства плодовоягодных год удался, поэтому уже можно делать промежуточный отчёт с первыми выводами.
Итак, по порядку.
Шелковица. На участке торчит огромный, старый монстр. Метров 10 высотой. Урожайность просто пипец, из года в год. Ягоды чёрные, крупные в меру сладкие, необратимо пачкающие всё к чему прикасаются . При этом, руки до них дошли в первый раз.
Делал 2 варианта. В первом просто закидывал 3 литра ягод на 10 литров сахарного первака (я гоню по 2 раза, с дробным отбором) на 2е недели и потом перегонял 2й раз с отбором головохвостов. Это писец, товарищи! Из морозилки напомнило "Артемиду черносмородиновую" - вкус детства! Откушали 20 литров до конца лета всей селищной громадой. Не могу передать ощущений.
Второй вариант позамороченней. Армянское тутовое (шелковичное) бренди - "Арцах".По обычной бренди/коньячной технологии, только с шелковицей. Было собрано 40 литров ягоды. Засыпано 4-мя кг сахара и 5-ю литрами воды. Потом раздроблено миксером на дрели в труху и отправлено под гидрозатвор (т.е. на диких дрожжах). Бродило бурно. Быстро. Перегналось без проблем. 5,5 л 72% было отправлено в бочку на пол года. 2 литра было сразу разбавлено до питейной крепости 42%, выдержано в морозилке и опробовано в кругу вышеупомянутой громады. Итог: Чистым пить невозможно. Такое впечатление, что в рюмке 50 мл растворили полбанки варенья. Не запить - не закусить. Оччч мощно! Выдержанная пол года в бочке исправилась, потеряла 9% крепости, была красивого соломенного цвета, имела приятный но резкий вкус. Разбавлена до 42%(стала мутной - опалесценция сильная как у джина) и отправлена отдыхать в стекло до мая. Отпишусь.
Абрикос. Тож два варианта. Наливка и вино. Наливка - круть! 3 месяца настаивания. Месяц выдержки. На данный момент, от 12-ти литров продукта осталась 3х литровая баночка. Тёти укушали на НГ и глазом не моргнули. Лично получилось опробовать несчастные 0,7. Хорошо! И в чистом виде и с тоником.
Вино. Однозначно фтопку, как говаривали древние. Бродило долго. Пипец как! До октября почти. Дало треть мути нефильтруемой никак. На вкус - как наливка 1:1. Муть получилось перегнать на парУ (специально заморочился, т.к. жалко было выливать 20 л густой вкуснопахнущей жижи). Сэм средненький. Сожрали трёхлю на "храм" и никаких особых впечатлений. Нахрен, кароч.
Вишня. Т.к. сидр из неё уже был опробован, принято решение сделать вино, п/с. Пол года выдержки - агонь!
Яблоко 80%, груша 20%. Сидр. Без вариантов. Половина урожая полусладик, половина - сладик. Вкус лета!



З.Ы.: незначительные урожаи смородины/малины - были отправлены в заморозку (детям тож надо что-то оставить) и в наливку. Винограда в этом году в нашей средней полосе не было - отчёта нету
__________________
Отрицать очевидное.
Верить в бред. (с) kuknich

Последний раз редактировалось Belorus; 20.01.2021 в 22:05.
Belorus вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.01.2021, 08:31   #1028
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,449
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

"Артемида"... Шикарна горілка була, задавили гади всяким барахлом.
А виноград в тому році і на півдні був так собі, хоч і сонця багато, але граппа вийшла непогана.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.10.2021, 11:47   #1029
Володимир
 
Володимир
 
Адрес: смт.Козова Тернопільської обл.
Возраст: 48
Сообщений: 7,087
Машина: Slavuta 1.2Li 2008
Длина: 26400мкм
Диаметр: 37мм
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ
По умолчанию

Запитання до виноробів, винні дріжджі додавати до пом"ятого винограду коли там ще є жмих, чи зачекати доки жмих підніметься догори і стече сік і вже додавати до соку без жмиху?
__________________
Мій бортовий журнал - http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=15959
Проект "Бортовий комп`ютер на інжектор своїми руками" http://www.bk-ukraine.narod.ru/
Володимир вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.10.2021, 09:03   #1030
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,449
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Кількість цукру відома, скільки г/л чи % ?
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.10.2021, 10:50   #1031
Володимир
 
Володимир
 
Адрес: смт.Козова Тернопільської обл.
Возраст: 48
Сообщений: 7,087
Машина: Slavuta 1.2Li 2008
Длина: 26400мкм
Диаметр: 37мм
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
Кількість цукру відома, скільки г/л чи % ?
Невідома, завжди після сціджування додавав мінімум літр цукру на 10 літрів сусла, бродило повільно на диких дріжджах.

Цього разу вирішив попровувати додати винні дріжджі, в інструкції пишуть додавати до винного сусла, але не пишуть чи додавати зразу чи після відділення жмиху.

Хочу зробити сухе вино, на дріжджах написано що бродять до 17-18 % спирту.
__________________
Мій бортовий журнал - http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=15959
Проект "Бортовий комп`ютер на інжектор своїми руками" http://www.bk-ukraine.narod.ru/
Володимир вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.10.2021, 11:21   #1032
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,449
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Якшо зовсім правильно, то перед застосування штучних, треба вбити штатні др-жі. Знову таки, коли в суслі цукру досить, там і штатні справляються. Але при цьму не рекомендується мити ягоди.
Про культурні д-жі є в книзі Хількевича давніх років, я їй довіряю бульш за все, можу зробити фото сторінки і відправити.
Сам ні разу ними не користувався- своїх вистачало, правда, вміст цукру завжди виміряв ареометром. Є резон купити і не гадати. Нормальні лабораторні дають щільність, дешеві побутові- грам цукру на літр або %.
Менше 18 буває рідко, таки південь. А взагалі, 1% цукру в суслі дає приблизно 0,6 об'ємних проценти спирту(0,6 град).
І ще- як показує практика, з пізнього винограду, недозрілого, важки зробити справжнє сухе вино. Так- столово-десертне.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.10.2021, 11:35   #1033
Володимир
 
Володимир
 
Адрес: смт.Козова Тернопільської обл.
Возраст: 48
Сообщений: 7,087
Машина: Slavuta 1.2Li 2008
Длина: 26400мкм
Диаметр: 37мм
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
Якшо зовсім правильно, то перед застосування штучних, треба вбити штатні др-жі.
Дріжджі Spirit Ferm Bayanus G995, в інструкції на упаковці пишуть що до сладу входить речовина що вбиває дикі дріжджі.
Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
Знову таки, коли в суслі цукру досить, там і штатні справляються. Але при цьму не рекомендується мити ягоди.
Я знаю, але жінка завжди наполягає на тому що треба мити, тому виноград помитий.
Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
І ще- як показує практика, з пізнього винограду, недозрілого, важки зробити справжнє сухе вино. Так- столово-десертне.
Виноград Ізабела (Хоча в одному з відео згадували що з нього не можна робити вино бо в вині підвищений вміст етанолу, але вино виходить добре і нікому жодного разу не стало зле), вже достиг, плюс були кілька днів заморозки то він став ще солодшим.
__________________
Мій бортовий журнал - http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=15959
Проект "Бортовий комп`ютер на інжектор своїми руками" http://www.bk-ukraine.narod.ru/
Володимир вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.10.2021, 13:56   #1034
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,449
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

З етанолом- повні дурниці родом з городу Парижу і давно. Точніше- метанолом.
Поясню- коли в Європі їх виноградники косила філоксера, а засобів не булі та і нема досі, вони дружно кинулись в Америку, а там якраз були популярні оті Лідіє- та Ізабелоподібні сорти. Потім, коли потихенько вивели нові, більш стійки до філоксери сорти, в т.ч. Каберне та похідні, вони сказали- ото все мериканське- кака, бо там метанол зашкалює! Насправді, його там не більше, ніж в інших, давно доказано. Та і вся Бесарабія і сусіди давно би вже виздихали, а тим часом молдавани і роблять, і продають ці вина. І самі п'ють, бо виноград невибагливий, росте де попало, як циган, урожайність непогана, то чого ше треба?
А жінці треба сказати, шо природні др-жі змивати не варто, а після бродіння, відстою, вся пилюка ляже на дно.
Скільки виноробством займаюсь, ніколи не мив, та і не чув про таких.
Всі знамениті білі вина з Німеччини- Рейнські, точніше Айсвайн, роблять з винограду, який пережив заморозки. Правда, понту там багато, ціни скажені.
Пи.Си- сват, який носом крутив від цих сортів- отрава, в Європах таке не п'ють!. в цьому році зібрав все підряд, в т.ч. і Ізю, бо винограду на півндні НЕМА!!!
Поряд- і-нт. ім.Таїрова, вони зібрали процентів 30 від навіть торішньго, теж не дуже вдалого року.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!

Последний раз редактировалось кук; 13.10.2021 в 14:13.
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.10.2021, 15:10   #1035
Володимир
 
Володимир
 
Адрес: смт.Козова Тернопільської обл.
Возраст: 48
Сообщений: 7,087
Машина: Slavuta 1.2Li 2008
Длина: 26400мкм
Диаметр: 37мм
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
З етанолом- повні дурниці родом з городу Парижу і давно. Точніше- метанолом.
Поясню- коли в Європі їх виноградники косила філоксера, а засобів не булі та і нема досі, вони дружно кинулись в Америку, а там якраз були популярні оті Лідіє- та Ізабелоподібні сорти. Потім, коли потихенько вивели нові, більш стійки до філоксери сорти, в т.ч. Каберне та похідні, вони сказали- ото все мериканське- кака, бо там метанол зашкалює! Насправді, його там не більше, ніж в інших, давно доказано. Та і вся Бесарабія і сусіди давно би вже виздихали, а тим часом молдавани і роблять, і продають ці вина. І самі п'ють, бо виноград невибагливий, росте де попало, як циган, урожайність непогана, то чого ше треба?
Та я також запідозрив що то новина для хом"ячків що не хочуть думати, процес бродіння ж той самий.
Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
А жінці треба сказати, шо природні др-жі змивати не варто, а після бродіння, відстою, вся пилюка ляже на дно.
Інколи з жінкою легше погодитись ніж її переконувати.
__________________
Мій бортовий журнал - http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=15959
Проект "Бортовий комп`ютер на інжектор своїми руками" http://www.bk-ukraine.narod.ru/
Володимир вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.10.2021, 17:08   #1036
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,449
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Нема такої професії ВИНОРОБКА! Нічого жінкам робити тут, ну, хіба шо митими ногами топтати виноград в чані. Ну, і чарку підносити періодично ВИНОРОБУ...
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.10.2021, 09:04   #1037
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,449
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Отут більше про метанол в вині http://www.takoevino.ru/%D1%81%D1%82...0%B8/methanol/
https://www.google.com/search?q=%D0%...w=1007&bih=598
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 10:56. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.