ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Не автомобильные темы > Курилка

Курилка Задушевные тупаки про жизнь и прочий офф :) - общение тавроводов на любые темы не о Таврии и дорогах

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 27.03.2021, 00:19   #476
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,957
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 27мм
По умолчанию

То було минулого року так, ближче до зими дорожчало. Цього року я так зрозумів не буде.
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 27.03.2021, 01:35   #477
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Так, дійсно, літом можна було по 4 з копійками за куб затариться на рік, але я наважився перейти до нафтогазу аж у грудні і тоді річний уже був по 6.44. У цьому році, як я розумію, усіх операторів змусять виставити свій річний тариф - один раз на рік. Хоча, детально я не вникав поки що.
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Michurin вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 27.03.2021, 07:54   #478
RAVC
 
Адрес: Сахновщина
Возраст: 42
Сообщений: 1,211
Машина: OPEL KADET E 1988? 1.3 была ЗАЗ 1102 93год 1,1
Длина: 4750мкм
Диаметр: 24мм
По умолчанию

Я сам, по минулорічним обсягам споживання, вказав майбутнє річне споживання. Цю кількість ділятьна 12 міс і виходить сума щомісячного рлатежу.
RAVC вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 19.05.2021, 17:58   #479
LegosX
 
Адрес: Запорожье
Возраст: 44
Сообщений: 1,121
Длина: 5530мкм
Диаметр: 30мм
По умолчанию

https://youtu.be/PYA6SbKeQzk
LegosX вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 20.05.2021, 11:07   #480
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 56
Сообщений: 5,247
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188420мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

А підкажіть, плз, хто перейшов на постачання від Нафтогазу - як/куди ви передаєте показники лічильника? На той самий 104.уа, чи у Нафтогаза є свій сервіс для цього?
_basil_ вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 20.05.2021, 11:15   #481
vics13
 
Адрес: Бердянськ
Возраст: 54
Сообщений: 17,383
Машина: Slavuta 110308 1.3Si
Длина: 212940мкм
Диаметр: 37мм
По умолчанию

на 104.уа
__________________
СМИ сегодня есть инструмент идеологии, а не информации.
Главное в их сообщениях — идеи, внедряемые в наше сознание контрабандой.
vics13 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 20.05.2021, 11:32   #482
Володимир
 
Володимир
 
Адрес: смт.Козова Тернопільської обл.
Возраст: 48
Сообщений: 7,090
Машина: Slavuta 1.2Li 2008
Длина: 26400мкм
Диаметр: 37мм
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от _basil_ Посмотреть сообщение
А підкажіть, плз, хто перейшов на постачання від Нафтогазу - як/куди ви передаєте показники лічильника? На той самий 104.уа, чи у Нафтогаза є свій сервіс для цього?
Я тільки но подав заяву, але в заяві є такий пункт:

4. За Договором розрахунок Споживача за природний газ здійснюється*: На підставі даних Оператора ГРМ про об’єм (обсяг) газу, визначений за договором розподілу природного газу, за підсумками місяця.

Значить показники подаються як і раніше.
__________________
Мій бортовий журнал - http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=15959
Проект "Бортовий комп`ютер на інжектор своїми руками" http://www.bk-ukraine.narod.ru/
Володимир вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 20.05.2021, 11:41   #483
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 56
Сообщений: 5,247
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188420мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Історія виникнення питання.
В березні я пролюбив передати показники, і мені виставили розрахункові (на ~25 кубів). В квітні, знаючи про зміну ціни і минуломісячну подляну, я не забув, і 30 числа передав власні показники через 104.уа, попередньо зафіксувавши на фото. 1 травня я їх не побачив в кабінеті і передав повторно, зробивши скріншот з вікна, де написано, що станом на 1.05 вони прийняті до опрацювання (~200 кубів). 9.05, зазирнувши в кабінет, побачив, що там "розрахункові" 19 кубів. Насилу додзвонився 11.05 до кал-центру і, під час розмови з оператором, передав фото лічильника і скріншот через вібер-бот. Як мені сказали, "дані будуть опрацьовані за годину, ну десь до вечора". 13.05 дані не були опрацьовані, оператор повідомив, що на це потрібно 3 дні, які ще не пройшли. ОК, сьогодні 20.05. Дані не опрацьовані, рахунок отриманий на ~19 кубів. 20 хвилин музики на кал-центрі. Замовлення зворотнього дзвінка. Дзвінок оператора. "Зараз проводиться інвентаризація показів, по факту первірки нашими працівниками буде вписано правильні показники". На питання "станом на яке число" - звісно, на день перевірки.

В перерахунок я вже не вірю.
З'явилось непереборне бажання відразу змінити постачальника.
Але, з урахуванням того, що лічильники опрацювуються через той самий говносервіс, великого сенсу немає.
Якось так...
_basil_ вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 20.05.2021, 11:54   #484
vics13
 
Адрес: Бердянськ
Возраст: 54
Сообщений: 17,383
Машина: Slavuta 110308 1.3Si
Длина: 212940мкм
Диаметр: 37мм
По умолчанию

Я покази передаю 27-28 числа. Та ті кілька днів до 1-го числа система автоматично добавляє пропорційно скількись там кубів. Бувало що забував передати. Система автоматично нараховувала по середньому споживанню. З цього приводу взагалі не парився, платив скільки виставлялося (а виставлялося адекватно). Якщо виходило більше ніж по лічильнику реально то виходить переплата на наступний місяць.

Мене таке взагалі не парить бо факту підрахунку кубів за сезон зайвого не заплатив ні копійки.
__________________
СМИ сегодня есть инструмент идеологии, а не информации.
Главное в их сообщениях — идеи, внедряемые в наше сознание контрабандой.
vics13 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 20.05.2021, 12:09   #485
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 56
Сообщений: 5,247
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188420мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vics13 Посмотреть сообщение
Мене таке взагалі не парить бо факту підрахунку кубів за сезон зайвого не заплатив ні копійки.
В разі відсутності зміни ціни мене б таке питання також не хвилювало. Але ціна змінилась. Облгаз (або газзбут, або вони обоє) вирішили трохи на халяву бабосів підрубати. Така сам ситуація була минулого місяця - в інеті інфи повно, але я особисто показники не передав, тому не парився. Тим більше, що очікувана зміна ціни не відбулась. Але вона відбулась зараз. Грубо прикидаючи, я буду змушений в червні сплатити за газ, що спожив з березня по травень включно мінус 45 кубів за ціною травня, тобто, фактично, переплативши ~200грн на рівному місці і не з своєї провини. І, чомусь мені здається, я такий не один.
Кому профіт - міжна тільки здогадуватись...
_basil_ вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.05.2021, 11:15   #486
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от _basil_ Посмотреть сообщение
В разі відсутності зміни ціни мене б таке питання також не хвилювало. Але ціна змінилась. Облгаз (або газзбут, або вони обоє) вирішили трохи на халяву бабосів підрубати. Така сам ситуація була минулого місяця - в інеті інфи повно, але я особисто показники не передав, тому не парився. Тим більше, що очікувана зміна ціни не відбулась. Але вона відбулась зараз. Грубо прикидаючи, я буду змушений в червні сплатити за газ, що спожив з березня по травень включно мінус 45 кубів за ціною травня, тобто, фактично, переплативши ~200грн на рівному місці і не з своєї провини. І, чомусь мені здається, я такий не один.
Кому профіт - міжна тільки здогадуватись...
Така фігня не тільки у вас. Я передаю показання своїй лаборантці. Жінка віку моїхбатьків, з інтернетом не дружить, тому я їй передаю. За минулий місяць їй нарахували "по середньому" якихось смішних 19 кубів, хоча минулий рік на цей місяць споживання було до 200 кубів та й середньорічне у неї ніяк не 19 на місяць. Це при тому, що я передавав дня 4 її покази і не міг передати - "збоїв" їхній грьобаний 104.юа. Але все ж покази були передані і тут - 19 кубів! Вона пішла у місцевий газзбут, а там - аншлаг з пенсіонерів і у всіх одне й те ж - замість переданих 100-200 кубів нараховано 10-20! За словами лаборантки, натовп із сотні людей був готовий порвать там усіх. Один мужик кричав: "Я зараз спалю тут все к х...ям!" А відповідь одна: "Збій системи. Ми постараємось перерахувати". Коротше, газзбути - підари віщої гільдії. Знаючи, що буде подорожчання, реально вирішили рубонуть бабла, при чому, в основному, у немічних пенсіонерів, які не шарять особо, що робити і не можуть дзвонити по їхніх КАЛ-центрах, виясняти, добиватися... У цьому розумінні, річний тариф убезпечує від таких маніпуляцій - я плачу середню ціну, незалежно від спожитого в конкрретному місяці. Що цікаво - мої покази, передані в той же час,пройшли без "збою в системі", бо на мені зрубати бабок уже не можна . Так що, чим раніше населення остаточно піде від підарських облгазів, тим швидше настане порядок. Єдиний ризик, який нас очікує - облгази і газзбути, по факту - це одна контора. Боюся, що скоро нас очікують перевірки газового обладнання, вентканалів, примусове обслуговування котлів і газових плит за овердофіга грошей і т.д. У нас рік тому прийшли і пофотографували котла і газові плити (були дома батьки-пенсіонери, тому дозволили. Я б послав на йух - нефіг мені по хаті фотографувати моє майно). І що цікаво - у особистому кабінеті УСІ назви газових приладів записані з помилками! Це що, треба бути настільки тупорилими, щоб з фотографії не вміти переписати правильно назву котла, чи плити? Чи це "заначка", щоб через рік-два прийти і сказати, що у мене назва приладу в їхніх документах не відповідає фактичній? Коротше, від цього проізволу облгазів, мабуть, урятують тільки масові пожежі на згаданих об'єктах по всій Україні.
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Michurin вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 22.05.2021, 14:32   #487
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 56
Сообщений: 5,247
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188420мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Michurin Посмотреть сообщение
Така фігня не тільки у вас..... Коротше, від цього проізволу облгазів, мабуть, урятують тільки масові пожежі на згаданих об'єктах по всій Україні.
Да в тім-то і проблема, що, походу, не тільки облгази винні. Бо в інтернетах такі самі проблеми описані у людей, що вже перейшли на Нафтогаз.
Тут вже хз, що допоможе. Хіба на зелену енергетику переходити в окремо взятій хаті...
_basil_ вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2021, 14:55   #488
Володимир
 
Володимир
 
Адрес: смт.Козова Тернопільської обл.
Возраст: 48
Сообщений: 7,090
Машина: Slavuta 1.2Li 2008
Длина: 26400мкм
Диаметр: 37мм
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ
По умолчанию

Поміяв постачальника на нафтогаз, присвоїли мені особовий рахунок, зайшов у їхній персональний кабінет, і тут на тобі подарунок, 260,52 грн., до слпати, але саме цікаве, що нарахування було ще у лютому, а я став їхнім клієнтом тільки три дні тому.



В особистому кабінеті на газоліні ніяких боргів нема.


На рахунок подавання показників за газ, то з чим якщо вірити їхньму привітальному листу нічого не змінилось.

Цитата:
КРОК 2. ПЕРЕДАВАЙТЕ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКА ВАШОМУ ОБЛГАЗУ (ОПЕРАТОРУ ГРМ) З 1 ПО 5 ЧИСЛО КОЖНОГО МІСЯЦЯ

Для формування рахунків ми використовуємо дані, які нам передає Ваш облгаз (оператор ГРМ). Важливо, щоб Ви передавали вчасно свої показники, а саме з 1 по 5 число кожного місяця.

Облгази (оператори ГРМ) забезпечують розподіл (доставку) газу. Таких компаній трохи більше 40 на всю Україну і це – природна монополія. Основна задача облгазу – технічне обслуговування труб, усунення аварій, забезпечення необхідного тиску в мережах та отримання плати за доставку (розподіл) газу. Перелік облгазів можна переглянути за посиланням.
__________________
Мій бортовий журнал - http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=15959
Проект "Бортовий комп`ютер на інжектор своїми руками" http://www.bk-ukraine.narod.ru/
Володимир вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 05.07.2021, 20:31   #489
RAVC
 
Адрес: Сахновщина
Возраст: 42
Сообщений: 1,211
Машина: OPEL KADET E 1988? 1.3 была ЗАЗ 1102 93год 1,1
Длина: 4750мкм
Диаметр: 24мм
По умолчанию

Відкрив особистий кабінет на 104.юа. В історії споживання не знайшов температурних коефіцієнтів. навідь за минулі роки споживання небачу коефіцієнтів. То за що і кому ми платили?!
RAVC вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 05.07.2021, 22:05   #490
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 9,997
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от RAVC Посмотреть сообщение
Відкрив особистий кабінет на 104.юа. В історії споживання не знайшов температурних коефіцієнтів. навідь за минулі роки споживання небачу коефіцієнтів. То за що і кому ми платили?!
Платили Фірташу, а за що, то питання риторичне).
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 03.01.2022, 14:57   #491
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 9,997
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

https://zn.ua/macrolevel/prohnoz-202...t-s-hazom.html

В ЗН вышла статья Андрея Коболева "Прогноз-2022. Что будет с газом?"

Если вы думали, что газовые страшилки - это выдумки отдельных политиков, разочарую - это реальность.

Главные цитаты:

Украина не сможет обойтись без существенных объемов импорта газа в первом квартале 2022 года для покрытия пиковых нагрузок, вызванных низкой температурой.

Оценки необходимого объема импорта колеблются от 2 до 3 млрд кубометров за указанный период.

????Оптимистичный сценарий:
«Нафтогаз» сможет обеспечить достаточный импорт газа для покрытия суточных дефицитов. В этом сценарии уже мало что зависит от самого «Нафтогаза», ведь средства в таком объеме компании, которая осталась без денежных средств и уже не в состоянии оплатить даже текущие налоги, может предоставить только государство. Цену такого импорта предсказывать сложно (я ожидаю, что цена продолжит колебаться в широком диапазоне под влиянием двух факторов — погоды и решений в Кремле; поставки LNG на европейский рынок будут формировать верхний предел функции — при его достижении газ будет перенаправляться из Азии в Европу и гасить ценовые пики, но вернуть цену на докризисный уровень не сможет), но покупать «Нафтогазу» придется по любой цене, даже если она снова вернется на уровень выше 2000 долл. за тысячу кубометров. Таким образом, государству придется изыскать от 2 до 6 млрд долл. в той или иной форме на поддержку крупнейшей государственной компании.

????Пессимистичный сценарий:
«Нафтогаз» не сможет обеспечить достаточный импорт газа для покрытия суточных дефицитов. Этот сценарий может состояться не только по причине отсутствия денег (читай — отказа государства оказать финансовую поддержку крупнейшей государственной компании), но и в случае нехватки импортных мощностей из Евросоюза. Простыми словами, даже если выделить «Нафтогазу» все необходимое финансирование, рост внутреннего потребления газа, идентичный февралю 2020 года, будет невозможно компенсировать существующими мощностями по импорту газа из ЕС. В этом сценарии нас ожидает неизбежный отбор российского газа из транзитного потока, так как отключение украинских потребителей сейчас выглядит нереалистичным.

Ущерб первого квартала при оптимистичном сценарии развития событий будет только финансовым, и его оценить несложно — цена покупки газа минус цена его продажи (а продавать его НАК будет примерно по 220 долл.), или от 1,5 до 5,3 млрд долл. отрицательного результата.

При втором сценарии все будет гораздо хуже. Реакцию россиян на несанкционированный отбор (или, проще говоря, воровство) газа предсказать несложно: остановка транзита по территории Украины и немедленное расторжение действующего транзитного контракта, подписанного в декабре 2019 года. Размер финансового ущерба в такой ситуации считать нет смысла, так как он будет гораздо больше, чем потери на разнице в цене покупки и продажи газа плюс утраченные доходы от транзита российского газа до конца 2024 года. С большой вероятностью это приведет к запуску «Северного потока-2» и отказу «Газпрома» от использования украинского маршрута при полном молчаливом согласии западных партнеров.

P.S. Любители конспирологии наверняка спросят: а где же вариант возврата к импорту газа из России, о котором так любят говорить с декабря 2019 года? Тут ситуацию прогнозировать легко — этой зимой его не будет. К россиянам можно относиться как угодно, но слабостью ума в газовых вопросах они не страдают. Если Украина окажется в газовом цугцванге, спасать нас Россия точно не станет. Даже если кому-то где-то когда-то это и пообещали. Нас будут добивать.
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 27.07.2022, 11:26   #492
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 9,997
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Про актуальне, дефолт Нафтогазу:
https://nv.ua/ukr/opinion/chomu-naft...-50259165.html
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:55. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.