ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Технические вопросы > Бортовой журнал

Бортовой журнал Бортовой журнал

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 08.05.2014, 23:12   #51
механик
 
механик
 
Адрес: EU
Сообщений: 4,893
Машина: ТАВРИЯ 1.6i.Chrysler pt cruizer 2.2 crd
Длина: 34560мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

есть така хрень, если дверь незакрыть кузовной контроллер непереходит в спящий режим и жреть акум.
__________________
Я хотел послать его на ... ,Но понял что он только-что оттуда.
механик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.07.2014, 14:38   #52
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

Ну от скоро рік машинці, можна вже зробити які-неякі висновки.
За рік в машині не з'явилось сквозних дир, не облізла фарба, не з'явилась ржавчина, навіть коробка і мотор не одвалились
Але з іншого боку і чуда не сталось, як не як Emgrand більше китаєць ніж європеєць, і ось чому.
На даний момент пробіг майже 17ткм, за цей час замінили обидва передніх ступічних підшипники, хоча як на мене гудів лише один з них.
Обслуговування перевели з АІСа на Пежо-Сервіс, враження одним словом - гавно. Підшипників довелось чекати 2 місяці, щоб щось довести треба їм добряче мозок повиїдати. Запчастини з такими розкладами можна було б і самому купити помінять, але кормлять "завтраками" що ось-ось уже приїдуть.
Почала поскрипувать 5 дверка, вилікувалось регулюванням замка.
Вмер підсилювач антени, тепер в місті ловить 3-4 станції (всього їх з десяток), за містом взагалі сумно. Хоча раніше 50-60км. від міста - ловило все без проблем. Виявляється поширена проблема хетча яку я профукав - підсилювач розміщений в корпусі антени, і без додаткової ізоляції з часом вмирає. Буду міняти сам, бо бажання зв'язуватись з сервісом і доводити що ти не олень немає.
Весною на швидкості зловив офігенну яму, не побачив в дощ на незнайомій дорозі, думав колесо вирве разом зі ступицею. Але ттт обійшлось, відразу поїхав на вібростенд і діагностику ходової - все ок, врятувала гума 205/65. Але чувак що працює на вібростенді порадив ще трохи побути на гарантії, так як по графіку правої стойки (яка яму відпрацювала) - їй скоро кирдик, хоча поки працює в межах норми.
Після цієї ями щось почало постукувать в ходовій, хоча всі діагностики показували що все ок. Місяць їздив на сервіс довбав мізки про проблему - виявилось був незатягнутий правий ричаг, хоча до того казали що це втулки стаба або опорний підшипник і тд.
Ось таке маємо в сухому підсумку - великий, комфортний китайський автомобіль з надійністю славути
Чи взяв би я машину якби знав зарання про проблеми? Однозначно що так, машина відпрацьовує свою вартість до останньої копійки, і навіть трошки більше. Звісно хотілось би хоча б перші кілька десятків ткм пройти без проблем, але тут більше причина в гівняному сервісі, уже підшукую стороннє СТО для подальшого обслуговування.
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.07.2014, 14:44   #53
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

Так як бортовий комп кастрований - не показує середній розхід, став записувати усі заправки та кілометраж, виявляється цікаве заняття для статистики!
Результати:
газ - 9.02 л/100км
бенз - 0.5л/100км.
Розхід бензу, якщо тільки на прогріви, має бути менший, оскільки після того як закінчиться газ я можу ще з сотню км катати на бензині і тільки тоді заправитись газом.
Стиль їзди - в межах 2200 - 3500об/хв. Кондиціонер включаю по потребі, тобто останнім часом майже завжди))

Последний раз редактировалось XamiL; 25.07.2014 в 14:47.
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.07.2014, 14:46   #54
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

Задумався про установку фаркопа. По ціні буде:
900грн сам фаркоп + проводка;
в районі 500грн - модуль узгодження для електроніки;
в районі 300грн - робота по встановленню всього цього добра на машину.

Пока душить жаба, та й підходить час КАСКО платить, але думаю з часом все таки фаркоп поставлю - дуже вже пользітельна штука іноді)
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.07.2014, 20:48   #55
VDM
 
Адрес: Kiev Svjatoshino
Возраст: 42
Сообщений: 3,189
Машина: Geely
Длина: 4000мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от XamiL Посмотреть сообщение
Пройшов ТО-0 по газу. Вартість - 303грн, дорогувато але після читання бортовиків на джилі форумі був готовий до цієї суми. Майстри вродь адекватні, ввічливі, на всякі дурні питання намагаються відповідати коректно )
По роботі: перевірили герметичність з'єднань; замінили фільтри, хоча вони були як нові, викатав на них біля 4 балонів газу; комп. діагностика (помилок не виявили). Можна було знаходитись біля машини, при мені замінили фільтра та перевіряли систему на герметичність. Потім стало скучно, вирішив оглянути кімнату відпочинку для клієнтів, яка знаходиться на 2 поверсі. В кімнаті шкіряні диванчики, ТВ, купа журналів, фрішна кава/чай, вікно в бокс де проводять ТО.
Заодно нагадав про підсвітку водійської дверки електрику.Спочатку перевірили концевик та лампочку - все ок, потім я пішов оплачувати ТО по газу, прийшов - підсвітка вже працює, в чому була причина - хз, скоріш за все непідключений роз'єм.
Додаю фотку балона, фоткав телефоном, видно що багажник трохи проклеєно віброю.
Это мне кажется или балон можно бы ло бы поббольше поставить? А как он по высоте?
VDM вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.07.2014, 22:44   #56
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от VDM Посмотреть сообщение
Это мне кажется или балон можно бы ло бы поббольше поставить? А как он по высоте?
По діаметру запас невеликий, а по висоті то додатково під настил зробив войлочну прокладку на балон десь 10см висотою, наверх ще й саперна лопатка влізла)) Без неї настил прогинався, так що по ідеї балон можна було б мінімум літрів на 8 більше встановити (зараз 42л).
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.08.2014, 21:17   #57
Kritik
 
Kritik
 
Адрес: The Earth
Сообщений: 3,260
Машина: Renault Megane Grandtour
Длина: 9080мкм
Диаметр: 32мм
Отправить сообщение для Kritik с помощью ICQ
По умолчанию

цікавий бортовик
сам часом дивлюсь в сторону Емгранда
найкращий китайчик на даний момент
Kritik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.08.2014, 12:21   #58
Out_law
Флудер года - 2011
 
Out_law
 
Адрес: Запоріжжя
Возраст: 39
Сообщений: 50,451
Машина: Таврия Дана, Author Basic, Meizu P780 edge, рюкзак на 100 литров
Длина: 493090мкм
Диаметр: 68мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Kritik Посмотреть сообщение
цікавий бортовик
сам часом дивлюсь в сторону Емгранда
найкращий китайчик на даний момент
После калинок самое оно Тоже посматриваю
Out_law вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.08.2014, 09:40   #59
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

23.08.2014 машинці рік, пробіг майже 20ткм, без кількох км.
затратний видався місяць:
- каско та цивілка - 6600грн;
- Пройшов ТО2 - 1575грн. Замінили мастило в двигуні, коробці, фільтра (повітряний, масляний, салонний), свічки. Старі росходніки віддали, салонний фільтр був засраний; повітряний більш-менш (на славуті я такий повітряний фільтр і не думав би мінять ); свічки в нормі, однакового кольору з чуть червонуватим нагаром. Навіть провели якусь діагностику, хоча я підозрюю що максимум це проглянули помилки по компу.
Знову пожалівся на антенну, очікував що як завжди будуть морозитись - ніфіга, щось там дивились, записали на окрему діагностику, сказали по результатах будуть мінять антену по гарантії (шоке! о_О).
Під час гальмування з'явились вібрації на кермо та по кузову, висновок офіціалів - трохи повело гальмівний диск, скоріш за все гарячий попав в калюжу. Гарантія на диски/колодки 6міс., так що сьогодні поїду на стороннє СТО проточити диски.

Последний раз редактировалось XamiL; 28.08.2014 в 09:45.
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.08.2014, 09:41   #60
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

Оновлені дані по витраті пального, траса 120-140, кондиціонер включений постійно:
9.4л. газу/100км;
0.84л. бенз/100км.
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.08.2014, 10:29   #61
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

Ну і пара фотачек









Перевозка сайдинга, 3.85м.

Последний раз редактировалось XamiL; 28.08.2014 в 09:46.
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.08.2014, 13:35   #62
VDM
 
Адрес: Kiev Svjatoshino
Возраст: 42
Сообщений: 3,189
Машина: Geely
Длина: 4000мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

Красота)
__________________
vdm289@gmail.com
VDM вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.08.2014, 16:41   #63
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

2VDM дякую!
Проточив тормозні диски - 650грн о_О. Але зникла вібрація, побачим чи надовго вистачить цієї процедури.

Ще одна штука, яка не дає спокою, можливо хто підкаже - як побризкати омивачкою на скло, без увімкнення щіток? В славуті можна було побризкати на скло, зачекати секунд 10 поки відмокне всяка гадость і тільки тоді включити щітки. Тут же автоматично з омивачем вмикаються щітки, і всякі какашки тіпа комах залишаються на склі, приходиться повторювати процедуру 3-4 рази.
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.08.2014, 17:32   #64
Hacker
 
Hacker
 
Адрес: ЮБК
Сообщений: 24,593
Машина: Джаконда и Джеймис
Длина: 151020мкм
Диаметр: 43мм
Отправить сообщение для Hacker с помощью ICQ Отправить сообщение для Hacker с помощью Skype™
По умолчанию

наверно поменяв реле стеклоочистителя

себе поставил такое



теперь дворники не трут по сухому стеклу, есть пауза перед срабатыванием, а так же есть возможность регулировки паузы
__________________
Hacker вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.08.2014, 22:49   #65
Tomor
 
Tomor
 
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 38
Сообщений: 5,630
Длина: 87360мкм
Диаметр: 38мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от XamiL Посмотреть сообщение
2VDM дякую!
Проточив тормозні диски - 650грн о_О. Але зникла вібрація, побачим чи надовго вистачить цієї процедури.
Проточка ерунда. Тоже повёлся, через год купил новые диски и забыл.
__________________
Знаешь, тут надо чётко делить. Люди, наверное, не сволочи. Они просто идиоты. А это неизлечимо...
Tomor вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.08.2014, 21:41   #66
Олег Андреевич
Забанен
 
Адрес: Юзовка
Возраст: 46
Сообщений: 15,435
Машина: ZAZ 110206
Длина: 237190мкм
Диаметр: 0мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Tomor Посмотреть сообщение
Проточка ерунда. Тоже повёлся, через год купил новые диски и забыл.
плюсану.
Олег Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.11.2014, 13:14   #67
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Паульс Посмотреть сообщение
плюсану.
25ткм.
Лоханувся я з проточкою, вібрація при гальмуванні відновилась вже через 1ткм. Поки не критично, думаю якраз десь на рік вистачить Шкода марно викинутих грошей, але буде наука.

Після ТО-2 і заміни свічок почала відчутно дьоргатись при розгоні, діагноз - поставили гівн@ні свічки. Сервісники запропонували або поставити такі самі, або старі заводські, які я вже успішно викинув. На славуті була звичка, комплект старих свічок ніколи не викидав до наступної заміни - бо невідомо як поведуть себе нові. А тут на тобі, вирішив раз на СТО міняють то гавна не впарять Вирішив купити відразу нормальні і не париться, в найближчому магазині по коду FR7DE (0242235797) були NJK, комплект 180грн, заміна безкоштовна. Взяв їх, вже 4ткм проїхав, поки все гуд.

Десь 1ткм тому почали з'являтись нові глюки, а саме:
- при увімкнені задньої передачі та фар вмикався задній дворнік;
- включені фари та передній дворнік - щітка рухається дуже повільно та ривками;
- включене ближнє світло - чуть жевріють поворотники по кругу і протитуманки.
Після останнього симптому до мене дійшло що десь неприкручена маса, яка і дає глюки на електрику. Поїздка на сервіс, годину шукали де саме, знайшли, прикрутили тепер все ок. Пригрозили що в наступний раз будуть збивать бабло, бо випадок не гарантійний. Ну-ну
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.11.2014, 13:35   #68
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

трохи офтопу
З'їздив нарешті в ці ваші Європи, подивитись як люди живуть.
Почав з Польщі, катнули на вихідні в Краків погуляти. Ну що сказати - дороги продумані, на більшості перехресть організовано рух по колу, купа знаків, кругом розмітка - заблудитись не реально. Кругом дуже чисто, поляки взагалі слідкують за своїми подвір'ями, заборами, фасадами, травичка підстрижена, все пофарбовано.
Графік руху громадського транспорту - це щось. В Кракові машину залишили на території готелю, пересувались автобусами. На кожній зупинці є графік руху по кожному маршруту, співпадає з реальним +/- 2хв - дуже зручно.
Враження після перетину кордону - в нас на переході працюють муд@ки і хами. Я вперше перетинав кордон і не знав що до чого, але поляків пройти реально простіше і зрозуміліше ніж наших, хоча можливо мені така зміна попала.
Прокатався по новому автобану, який ще недобудований - дуже круто, але швидко набридає - все огороджено, крутих поворотів нема, ям нема . Якщо не поспішати і хочеться побачити іншу країну (як ми), то краще їхати не по автобану а по паралельних дорогах.
Тепер шкодую що не поїхав раніше реально їхати недалеко, трохи далі Львову, а вражень купа.
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.11.2014, 13:52   #69
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

Прикупив пару ніштяків в багажник, а саме:
- справа і зліва прикріпив багажні кармани, кріпляться до обшивки на ліпучках, між ліпучками еластичні смужки. Один 40грн., інший в подарунок.
- за арками натягнув багажну сітку, 90грн.
- підлогу застелив гумовим ковриком з бортіками, вже кілька раз виручав коли щось проливалось/розсипалось в багажнику. 159грн.
Фотка, як воно все гарненько організована по закутках:
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.02.2015, 12:23   #70
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

29.8ткм.
Пройшов ТО-3, нарешті встановив фаркоп.
Оскільки в Рівному представники дилера відмовились ставити фаркоп (є підозра що вони лише масло вміють міняти), вирішив приурочити установку до ТО3 і з'їздити в Львів, до оф. дилера.
Що ж, по відношенню до клієнта звісно небо і земля. В Рівному щоб довести будь-яку дрібницю дилеру, тобі ви*буть мізки настільки що ти вже готовий все за свої гроші замінити.
У Львівського ж представника АІС такі плюшки:
- Без питань домовились поставити "лівий" фаркоп не знімаючи з гарантії. Лівий - це аналог оригінального, українського виробнитва, куплений не в них. Для порівняння фаркоп Автопристрій мені обійшовся в 850грн., а ціна в дилера - в районі 1700грн. Пропонували навіть щоб я поставив собі сам, вони лише печатку в гарантійку поставили б, що все ок
- Узгоджують перелік робіт з клієнтом. Якщо в книжці пише на 30ткм. заміна паливного фільтра, а я їжджу на газу, самі радять не викидати грошей на заміну. І так по кожному пункту.
- Запитали про побажання, зауваження. Обмовився їм що на відстані 60км. від міста радіо фіговенько ловить, хотілось би краще, але то таке сказав та й забув. Після ТО манагер каже перевіряли ваше радіо, все ок, але на всякий випадок по гарантії поміняють антену, вже погодили з центральним офісом, правда антена приїде за 2 дні . Оцього я вже ніяк не очікував, можливо таке й має бути відношення до клієнта на нормальних сервісах. Бо пробував те ж саме сказати дилеру в Рівному на Пежо-сервісі, так там включили радіо на СТО (в межах міста), сказали "у вас все робе, шо ви хоште", і на цьому все.
- Без питань можна привозити свої розходніки.

Тепер по цінах:
- ТО-3 - 1787грн. (заміна мастила/фільтрів/тосолу + регламентні роботи).
- установка фаркопу, підключення електрики - 580грн. (фаркоп Автопристрій, 850грн.). Сам вирішив фаркоп не встановлювати, бо для цього потрібно зняти задній бампер, фари, обшивку багажника; демонтувати підсилювач бампера, прикрутити балку фаркопа, підключити елктрику, підрізати рідний бампер, зібрати все в зворотньому порядку. Якщо коротше - лінивий я став, в славуті за півдня з перекурами зробив би, а тут ліньки
Традиційно, фотке:

XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.02.2015, 12:33   #71
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

Ну і не обійшлося без ложки дьогтю.
Зимою виявилась проблема з пічкою, тепле повітря йде лише з лівого боку, справа дує прохолодним, а якщо мороз -16С (було таке 2 дні) - то з правого обдува відверто холодним дує, тепліше в машині якщо обороти пічки взагалі на мінімальні поставити.
Причому минулої зими 100% все було Ок.
Розказав про проблему сервісникам, вони півдня проколупались з пічкою, сказали вроді все ок, але все рівно з правого боку дує прохолодним повітрям. Будуть робити запит до китайців що за хня, бо мій випадок не перший, і до них вже приїжджало кілька машин з цією проблемою.
В мене підозра на роботу якихось заслонок, тому що температуру авто набирає швидко і тримає стабільно, обидва патрубки на пічку гарячі, вентилятор працює справно -потік повітря однакової сили з обох сторін. Поки немає морозів проблеми не помічаєш, тому чекаю оф.висновку сервісніків, але якщо похолодає - доведеться самому лізти шукати причину.
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.02.2015, 15:57   #72
механик
 
механик
 
Адрес: EU
Сообщений: 4,893
Машина: ТАВРИЯ 1.6i.Chrysler pt cruizer 2.2 crd
Длина: 34560мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Судя по симптомам забит радиатор печки или "вермишель" в нем сьехала в один бачек, в любом случае гарантийная замена радиатора.
__________________
Я хотел послать его на ... ,Но понял что он только-что оттуда.
механик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.02.2015, 17:37   #73
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

тада, я сам покумекав, більше там причин не може бути
тим більш всі передумови до цього були

Цитата:
Сообщение от XamiL Посмотреть сообщение
...
В холодну пору, коли клімат за бортом показував -18С, охолоджуюча рідина перетворилась на сніжну кашу Біди не наробило, але пічка в той вечір довго прогрівалась.
Ще від славути в гаражі залишалось трохи тосолу - долив в той же вечір. На другий день поїхав скандалить в АІС, але хулі тут докажеш - переміряли ареометром, вже плотность норм. Єдине чим "втішили" - сказали що в них такий тосол, який на морозі може в кашу перетворюватись.
Ну і звідки ноги ростуть - під час прийомки машини літом помітив що в бачку тосолу нижче мінімуму. Попросив майстра долити, на що отримав відповідь "тут недалеко магазин, будете їхать купите літру собі на долив". Майстер звісно був культурно посланий, з аргументацією що я щойно купив нову машину і прямо з площадки поїду тосол купувать на долив? Скінчилось все тим що поки я підписував папери, рівень в бачку вже був нормальний, як тоді сказали - долили охолоджуючої рідини. І думав же тоді що могли води долять, потрібно вдома плотность переміряти, але на радощах від покупки авто все з голови вилетіло .
...

Вже відзвонився в львівський сервіс, спитав про гарантійну заміну радіатора пічки - на місці погодили, чекаємо тепер погодження від головного офісу.
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.09.2015, 09:48   #74
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

ТО 40ткм.
Виліз брак покраски дверки багажника - з зими під склом почали зявлятись ржаві цятки 1-2мм в діаметрі, в місцях цяток краска чуть вздулась.
Своїх фото не робив, але в неті таких купа, проблема масова про неї читав ще до покупки машини. Виглядає приблизно ось так (фото з нету):



Висновок -покраска по гарантії, тепер в місцях ржавчини виглядає ось так (фото вже мої):



В колеги чорний емгранд того ж року, але на 5 місяців молодший, треба буде глянути чи є в нього цятки, бо на чорному відразу і не помітиш.
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.09.2015, 09:52   #75
XamiL
 
XamiL
 
Адрес: Рівне
Возраст: 39
Сообщений: 504
Машина: Emgrand EC7-RV + ГБО
Длина: 6250мкм
Диаметр: 33мм
По умолчанию

На тому ж ТО:
Внаслідок браку потік передній правий амортизатор. Витікав мабуть дуже повільно, тому що я взагалі нічого не помічав в поведінці авто. Ну або я такий уважний

Висновок: заміна по гарантії. По тій же гарантії заодно провели втулки стабілізатора.
Фото старого і нового амортів не робив.
XamiL вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 16:44. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.