ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Не автомобильные темы > Курилка

Курилка Задушевные тупаки про жизнь и прочий офф :) - общение тавроводов на любые темы не о Таврии и дорогах

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 11.11.2021, 23:13   #4201
AndrewK
 
AndrewK
 
Возраст: 46
Сообщений: 9,318
Длина: 125770мкм
Диаметр: 44мм
По умолчанию

А діагноз "ковід" хворому вже не обов'язково ставити?
Ну ок. Так і запишемо. Ніякого ковіду немає
AndrewK вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 11.11.2021, 23:22   #4202
Снофру
 
Снофру
 
Адрес: Киев
Возраст: 46
Сообщений: 1,122
Машина: Форд Фьюжен 1.4 2007г.в.
Длина: 13530мкм
Диаметр: 26мм
По умолчанию

До речі, нинішній варіант локдауну мене, поки що, повністю влаштовує.
Оскільки, єдиний ефективний метод боротьби з наслідками Дельти це вакцинація, то принцип максимально душити невакцинованих правильний і таки працює. Купа моїх робітників антивакцинаторів, яка раніше постила в Фейсбуках картинки з літаком, з якого розпиляють Ковід (на повному серйозі), ломанулася вакцинуватися.
Минулого разу, при закритому метро я доволі сильно був фінансово виклався на доставку робітників на об'єкти: бригадири збирали і розвозили по домах, я давав кошти на топливо, регулярно перевозив когось на таксі.
Зараз озвучив, що в будь-якому випадку, аж до зупинки роботи, оплачувати чийсь ідиотизм я не збираюся, таксі за свій рахунок, пішки безкоштовно, а бригадири добровільно вакциновані, возити не будуть. Ефект більше 90%, лише один принципово проти, їздить на роботу на власному авто.
Снофру вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 11.11.2021, 23:25   #4203
Снофру
 
Снофру
 
Адрес: Киев
Возраст: 46
Сообщений: 1,122
Машина: Форд Фьюжен 1.4 2007г.в.
Длина: 13530мкм
Диаметр: 26мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndrewK Посмотреть сообщение
А діагноз "ковід" хворому вже не обов'язково ставити?
Ну ок. Так і запишемо. Ніякого ковіду немає
Ну, оскільки діагноз, все ж ставиться десяткам тисяч людей і на основі таки тестів, то значить, не так вже все однозначно з тими тестами, як пише Кварц?
Снофру вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 11.11.2021, 23:28   #4204
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 10,000
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndrewK Посмотреть сообщение
А діагноз "ковід" хворому вже не обов'язково ставити?
Ну ок. Так і запишемо. Ніякого ковіду немає
шо за дурниці?
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 00:24   #4205
AndrewK
 
AndrewK
 
Возраст: 46
Сообщений: 9,318
Длина: 125770мкм
Диаметр: 44мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Снофру Посмотреть сообщение
Ну, оскільки діагноз, все ж ставиться десяткам тисяч людей і на основі таки тестів, то значить, не так вже все однозначно з тими тестами, як пише Кварц?
А чому хворим з явними ознаками ковіду не дають скерування на ПЛР і не хочуть ставити діагноз "ковід"?
AndrewK вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 00:29   #4206
AndrewK
 
AndrewK
 
Возраст: 46
Сообщений: 9,318
Длина: 125770мкм
Диаметр: 44мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Снофру Посмотреть сообщение
До речі, нинішній варіант локдауну мене, поки що, повністю влаштовує.
Оскільки, єдиний ефективний метод боротьби з наслідками Дельти це вакцинація, то принцип максимально душити невакцинованих правильний і таки працює. Купа моїх робітників антивакцинаторів, яка раніше постила в Фейсбуках картинки з літаком, з якого розпиляють Ковід (на повному серйозі), ломанулася вакцинуватися.
Минулого разу, при закритому метро я доволі сильно був фінансово виклався на доставку робітників на об'єкти: бригадири збирали і розвозили по домах, я давав кошти на топливо, регулярно перевозив когось на таксі.
Зараз озвучив, що в будь-якому випадку, аж до зупинки роботи, оплачувати чийсь ідиотизм я не збираюся, таксі за свій рахунок, пішки безкоштовно, а бригадири добровільно вакциновані, возити не будуть. Ефект більше 90%, лише один принципово проти, їздить на роботу на власному авто.
Мене теж все влаштовує. ГТ не користуюсь вже дуже давно, оплата в баксах, в заклади обмеженого доступу можу зайти в будьякі, надумаю їхати за кордон - куплю повний варіант.
AndrewK вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 10:54   #4207
Petro
 
Petro
 
Адрес: П'ємонт.UA
Возраст: 47
Сообщений: 21,918
Машина: Сенс +ГБО 4 КМЕ і Тавробудка 1.2 110557 +ГБО+МПСЗ-3+БК
Длина: 275660мкм
Диаметр: 46мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Kvarz Посмотреть сообщение
Ага, и на следующий день, заявление о том, что пик пройден и эпидемия по Украине, кроме Киева, пошла на спад.
Меня очень сложно наебать, я очень критичная сволочь.
Розумієш, припущення НАНУ - це не ствердження МОЗ.
__________________
Коли ти помер, ти про це не знаєш, тільки іншим важко.
Те ж саме коли ти тупий
Petro вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 11:19   #4208
AndrewK
 
AndrewK
 
Возраст: 46
Сообщений: 9,318
Длина: 125770мкм
Диаметр: 44мм
По умолчанию

Все ще чекаю коментарів на підставі чого за відсутності ПЛР тесту можна поставити хворому діагноз "ковід"
AndrewK вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 11:32   #4209
redpas
 
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,492
Машина: Renault Dokker Van Mazda CX-5 Tavria Picup 1.3
Длина: 75730мкм
Диаметр: 31мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Kvarz Посмотреть сообщение
А что тебя там смутило? Классическое абс, в ряде случаев, повышает длину тормозного пути. Но в ряде случаев, не во всех.
И вообще, абс не призвано уменьшать тормозной путь. Учите матчасть.
учись читать
__________________
только глоток бензина может спасти смертельно раненого кота
redpas вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 11:42   #4210
redpas
 
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,492
Машина: Renault Dokker Van Mazda CX-5 Tavria Picup 1.3
Длина: 75730мкм
Диаметр: 31мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndrewK Посмотреть сообщение

Хоча якщо ти з ABS (без EBD ще прикольніше) на реально слизькій дорозі тупо на нейтралі тапнеш гальма, то котитись ти будеш як останній мудак аж в зокат.
Без АБС за тих же умов гальмівний шлях буде дуже короткий - в борту машини з іншого ряду, або в кюветі

А пруфи спробуй пошукати, балабол
ну вот же:
Цитата:
Сообщение от AndrewK Посмотреть сообщение
Тепер стосовно АБС, гальмівний шлях в переважній більшості випадків збільшується в 1.5-2 рази хіба що у дятлів, котрі не вміють їздити
а расскажи мне, как получается, что в одном посту ты пишешь что без АБС тормозной путь будет очень короткий, а во втором посту, что только у дятлов? в каком из них ты соврал?
__________________
только глоток бензина может спасти смертельно раненого кота
redpas вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 13:36   #4211
AndrewK
 
AndrewK
 
Возраст: 46
Сообщений: 9,318
Длина: 125770мкм
Диаметр: 44мм
По умолчанию

Вчись читати. Картинка як раз про тебе.
Пояснюю, у дятла котрий не вміє їздити:
- з АБС: ДТП трапиться "десь там" куди він докотиться з розпущеними тормозами під тріск АБС.
- без АБС: "прямо тут", як тільки його розкрутить, тому що він безрукий водятел.

У водія, котрий вміє їздити:
- на нормальному покритті гальмівний шлях буде наближений або й менший з АБС
- на дуже слизькому покритті можливе певне збільшення гальмівного шляху з АБС, але далеко не в 1.5-2 рази. Так що і тут ти балабол

Є ще варіки в глибокому снігу (нагромадження снігу під колесом без АБС), на катку з агресивними шипами і т.п , але це дуже вже коремі випадки.

Последний раз редактировалось AndrewK; 12.11.2021 в 13:40.
AndrewK вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 13:41   #4212
AndrewD
 
AndrewD
 
Адрес: Киев
Сообщений: 15,600
Машина: ГАЗ-24 (1981 г.в.); MB E320 W124; Славута 1.2L
Длина: 323770мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

АБС була розроблена з конкретною метою. І ця мета - зовсім не скорочення 6альмівного шляху, а (несподівано) збереження керованості авто при гальмуванні.
__________________
Не бздіть, бздуни!
AndrewD вне форума  
2 (2)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 14:48   #4213
redpas
 
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,492
Машина: Renault Dokker Van Mazda CX-5 Tavria Picup 1.3
Длина: 75730мкм
Диаметр: 31мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndrewD Посмотреть сообщение
АБС була розроблена з конкретною метою. І ця мета - зовсім не скорочення 6альмівного шляху, а (несподівано) збереження керованості авто при гальмуванні.
а увеличение тормозного пути при этом- побочный эффект. очень хреновый эффект. но сохранение управляемости того стоило. а у прививок побочный эффект на этом фоне, просто до смешного мал.
__________________
только глоток бензина может спасти смертельно раненого кота
redpas вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 14:58   #4214
AndrewD
 
AndrewD
 
Адрес: Киев
Сообщений: 15,600
Машина: ГАЗ-24 (1981 г.в.); MB E320 W124; Славута 1.2L
Длина: 323770мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Ще треба розібратися як регулює довжину гальмівного шляху Конституція України. Бо є підозра, що використання абс є неконстуційним.
__________________
Не бздіть, бздуни!
AndrewD вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 14:58   #4215
AndrewK
 
AndrewK
 
Возраст: 46
Сообщений: 9,318
Длина: 125770мкм
Диаметр: 44мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndrewD Посмотреть сообщение
АБС була розроблена з конкретною метою. І ця мета - зовсім не скорочення 6альмівного шляху, а (несподівано) збереження керованості авто при гальмуванні.
На нормальному покритті шлях суттєво менший. Тобто це додаткова фіча, а не побічка.
Цитата:
Сообщение от redpas Посмотреть сообщение
а увеличение тормозного пути при этом- побочный эффект. очень хреновый эффект. но сохранение управляемости того стоило. а у прививок побочный эффект на этом фоне, просто до смешного мал.
Читай вище. А про водятлів я вже казав.
У вакцин побічка фігачить рендомно на відміну від АБС.
AndrewK вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 15:10   #4216
redpas
 
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,492
Машина: Renault Dokker Van Mazda CX-5 Tavria Picup 1.3
Длина: 75730мкм
Диаметр: 31мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndrewK Посмотреть сообщение
Вчись читати. Картинка як раз про тебе.
Пояснюю, у дятла котрий не вміє їздити:
- з АБС: ДТП трапиться "десь там" куди він докотиться з розпущеними тормозами під тріск АБС.
- без АБС: "прямо тут", як тільки його розкрутить, тому що він безрукий водятел.

У водія, котрий вміє їздити:
- на нормальному покритті гальмівний шлях буде наближений або й менший з АБС
- на дуже слизькому покритті можливе певне збільшення гальмівного шляху з АБС, але далеко не в 1.5-2 рази. Так що і тут ти балабол

Є ще варіки в глибокому снігу (нагромадження снігу під колесом без АБС), на катку з агресивними шипами і т.п , але це дуже вже коремі випадки.
1) я ездить умею, и ездил лет 7 на машине без АБС и с АБС через день, а иногда и раза три менял машины в течении дня. по этому я знаю как ведут себя обе машины, и почему. твои фантазии про "на встечке и кювете"- не подкреплены ничем. машина без АБС как ехала, так и продолжает ехать в том-же направлении, не зависимо от направления заблокированных колёс. так что это ты балабол.
2) откуда взялись 1,5-2 раза? я отвечу- это ты их придумал. можно было подождать до вечера, и ты уже про 3-4 раза писать начал-бы. а я такого не писал.
3) вот тебе первый попавшийся пруф из гугла, что показалось не только мне, но и рулетке:
https://vodi.su/tormozhenie-s-abs-i-bez-abs/

и не смотря на то что тормозной путь увеличился, безопасность то-же увеличилась. при этом АБС- это явное и существенное ухудшение автомобиля при не большой тренировке. да только вот за рулём тренированных практически нет. это мне не жалко отдать 20 грн с первым снегом или льдом, что-бы покататься на автограде пару часов. остальные такой хернёй не занимаются. в результате из-за долбодятлов, я нормальную машину без АБС купить не могу. а ты не моги без прививки.
__________________
только глоток бензина может спасти смертельно раненого кота
redpas вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 15:12   #4217
redpas
 
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,492
Машина: Renault Dokker Van Mazda CX-5 Tavria Picup 1.3
Длина: 75730мкм
Диаметр: 31мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndrewK Посмотреть сообщение

У вакцин побічка фігачить рендомно на відміну від АБС.
а-а, понятно, так ты за регламентированную побочку!
__________________
только глоток бензина может спасти смертельно раненого кота
redpas вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 15:25   #4218
Petro
 
Petro
 
Адрес: П'ємонт.UA
Возраст: 47
Сообщений: 21,918
Машина: Сенс +ГБО 4 КМЕ і Тавробудка 1.2 110557 +ГБО+МПСЗ-3+БК
Длина: 275660мкм
Диаметр: 46мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndrewK Посмотреть сообщение
\
Читай вище. А про водятлів я вже казав.
У вакцин побічка фігачить рендомно на відміну від АБС.
Я тут заплутався, ви не вакцинуєтесь тому, що побічка, чи тому, що графен, а не ковід???

І десь би статтю з переліком і частотою виникнення побічок. "А в дочки кума, брата..." бажано не використовувати
__________________
Коли ти помер, ти про це не знаєш, тільки іншим важко.
Те ж саме коли ти тупий
Petro вне форума  
2 (2)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 15:28   #4219
AndrewD
 
AndrewD
 
Адрес: Киев
Сообщений: 15,600
Машина: ГАЗ-24 (1981 г.в.); MB E320 W124; Славута 1.2L
Длина: 323770мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

В юридичну практику пора вводити поняття "феномен мамкіних юристів".
Це коли в аспекті коронавірусу працює лише Конституція (а всі інші закони автоматично стають антиконституційними).А в усіх інших аспектах, окрім Конституції, діють і інші закони, хоча вони і обмежують права, що гарантовані Конституцією.
Девіз феномена - "ви нє панімаєтє, ето другоє"
__________________
Не бздіть, бздуни!
AndrewD вне форума  
3 (3)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 15:29   #4220
redpas
 
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,492
Машина: Renault Dokker Van Mazda CX-5 Tavria Picup 1.3
Длина: 75730мкм
Диаметр: 31мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndrewK Посмотреть сообщение
На нормальному покритті шлях суттєво менший. Тобто це додаткова фіча, а не побічка.
ага, да только вот это никому не интересно, это как прививка от оспы, которой уже нет. а вот если-бы была! то прививка помогла-бы. на сухом асфальте достаточно открытых глаз почти всегда. а вот на скользкой дороге- уже как при эпидемии.
__________________
только глоток бензина может спасти смертельно раненого кота
redpas вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 15:34   #4221
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,957
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 27мм
По умолчанию

Petro, в Україні смертей від вакцин нема. Моз сказав. А моз треба вірити. Якщо сусід вколовсся, а через ттждень його нема але!!! Моз пише що 0 смертей-значить смертей 0. В інших країнах вони є. Але в нас більш нема. Було, кажуть, декілька випадків, коли тільки починали вакцинувати, але коли пішли сотнями тисячів - вони припинилися.
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 15:37   #4222
AndrewK
 
AndrewK
 
Возраст: 46
Сообщений: 9,318
Длина: 125770мкм
Диаметр: 44мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от redpas Посмотреть сообщение
1) я ездить умею, и ездил лет 7 на машине без АБС и с АБС через день, а иногда и раза три менял машины в течении дня. по этому я знаю как ведут себя обе машины, и почему. твои фантазии про "на встечке и кювете"- не подкреплены ничем. машина без АБС как ехала, так и продолжает ехать в том-же направлении, не зависимо от направления заблокированных колёс. так что это ты балабол.
2) откуда взялись 1,5-2 раза? я отвечу- это ты их придумал. можно было подождать до вечера, и ты уже про 3-4 раза писать начал-бы. а я такого не писал.
3) вот тебе первый попавшийся пруф из гугла, что показалось не только мне, но и рулетке:
https://vodi.su/tormozhenie-s-abs-i-bez-abs/

и не смотря на то что тормозной путь увеличился, безопасность то-же увеличилась. при этом АБС- это явное и существенное ухудшение автомобиля при не большой тренировке. да только вот за рулём тренированных практически нет. это мне не жалко отдать 20 грн с первым снегом или льдом, что-бы покататься на автограде пару часов. остальные такой хернёй не занимаются. в результате из-за долбодятлов, я нормальную машину без АБС купить не могу. а ты не моги без прививки.
1. На, балабол, озгайомлюйся.
2. Без абс на заблокованих колесах ти, балабол, поповзеш прямо хіба на прямій рівній дорозі. Нажаль реальна дорога має повороти, стандартний невеликий ухил в сторону обочини для стікання води, нерівності і нерівномірний коефіцієнт тертя за несприятливих дорожніх умов. Тому реальна траекторія буде довільною.
3. У мене дві машини, ту, що без абс я зимою відверто не люблю.
4. Без прививки я вже є і буду надалі. Все вирішується. Не вмієш з абс їздити? Витягни запобіжник і їзди без.

Последний раз редактировалось AndrewK; 12.11.2021 в 15:40.
AndrewK вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 15:38   #4223
AndrewK
 
AndrewK
 
Возраст: 46
Сообщений: 9,318
Длина: 125770мкм
Диаметр: 44мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от redpas Посмотреть сообщение
а-а, понятно, так ты за регламентированную побочку!
Я за чітко прописані умови, а не казки віденського лісу
AndrewK вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 15:45   #4224
AndrewK
 
AndrewK
 
Возраст: 46
Сообщений: 9,318
Длина: 125770мкм
Диаметр: 44мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Petro Посмотреть сообщение
Я тут заплутався, ви не вакцинуєтесь тому, що побічка, чи тому, що графен, а не ковід???

І десь би статтю з переліком і частотою виникнення побічок. "А в дочки кума, брата..." бажано не використовувати
Графен? Ти мене з кимось плутаєш
Я не бачу потреби для себе, а також свідчень доцільності, ефективності та безпечності цих препаратів. Просто 20 років тому я побачив Чорного Аудитора і з тих пір нічому без доказів не вірю
AndrewK вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2021, 15:47   #4225
AndrewK
 
AndrewK
 
Возраст: 46
Сообщений: 9,318
Длина: 125770мкм
Диаметр: 44мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndrewD Посмотреть сообщение
В юридичну практику пора вводити поняття "феномен мамкіних юристів".
Це коли в аспекті коронавірусу працює лише Конституція (а всі інші закони автоматично стають антиконституційними).А в усіх інших аспектах, окрім Конституції, діють і інші закони, хоча вони і обмежують права, що гарантовані Конституцією.
Девіз феномена - "ви нє панімаєтє, ето другоє"
Все ще сподіваюсь побачити хоча б один закон, де прямо чи опосередковано згадана ковідна прививка. Нагадую, епідемії чи надзвичайного стану не оголошено
AndrewK вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 16:04. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.