ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Тавроклуб > Регионы > Львiв

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 17.06.2010, 01:00   #151
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Начало улицы Ивана Франко.
Прикольный знак.
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary

Последний раз редактировалось softm; 18.12.2017 в 16:23.
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 08:26   #152
AndRyuhA
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

ггг, на Князя Романа поворачивать низзя)))))
ото ж насшибают сцуки с тех, кто по привычке прет, и вверх не смотрит...
  Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 08:31   #153
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

По якій привичці? Цей знак там висить вже декілька років, напевно... Всі як повертали, так і повертають... Цікаво для чого його там повісили, якщо з Левицького прямо на кн. Романа не заборонено.
  Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 08:36   #154
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

А, знаю... на Левицього не можна, на Герцена теж... ось і повісили, щоб лишній раз ті, хто не знають, не ломились на ці вулиці... Тоді дійсно цікаво, чи кн. РОмана теж попадає під дію цього знаку...?
  Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 11:11   #155
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Цитата:
Сообщение от Oлег
По якій привичці? Цей знак там висить вже декілька років, напевно... Всі як повертали, так і повертають... Цікаво для чого його там повісили, якщо з Левицького прямо на кн. Романа не заборонено.
Как зачем? Чтобы бабло с нас собирать...
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 11:14   #156
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Цитата:
Сообщение от Oлег
А, знаю... на Левицього не можна, на Герцена теж... ось і повісили, щоб лишній раз ті, хто не знають, не ломились на ці вулиці... Тоді дійсно цікаво, чи кн. РОмана теж попадає під дію цього знаку...?
Правила читаем. Знак установлен перед перекрестком, указывает, на то, что ехать на нем прямо, а не налево или направо.
Тiки прямо.
Могут выграть.
И ничего не докажете.

Единственный шанс, шо оно не по стандартам стоит ... но тут я не уверен что есть смысл даже пытаться доказывать ...

ПС. В Центре новая муля, сгоняют с тротуаров
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 11:17   #157
Oleг
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Цитата:
Сообщение от softm
Центре новая муля, сгоняют с тротуаров
краще б парковками занялись, ато кружляти треба пів години щоб десь припаркуватись
  Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 14:04   #158
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Цитата:
Сообщение от softm
Правила читаем. Знак установлен перед перекрестком, указывает, на то, что ехать на нем прямо, а не налево или направо.
Тiки прямо.
Так, я знаю. Думаю, може, щось упустив, призабув. Прсто завжди надіюсь на те, що все має бути зроблене правильно. А тут все як завжди череж ж...
  Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 14:34   #159
Ram
 
Ram
 
Адрес: Львов
Возраст: 39
Сообщений: 246
Длина: 1000мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Ram с помощью ICQ
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

данную развязку можно растолковать как обыкновенный перекресток и сразу следующий за ним т-образный перекресток, а один знак на два перекрестка не действует
Ram вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 15:20   #160
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Таке тлумачення ДАІшник навіть слухати не стане. І, в принципі, буде правий. Бо це все одне перехрестя.
  Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 18:36   #161
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Цитата:
Сообщение от Ram
данную развязку можно растолковать как обыкновенный перекресток и сразу следующий за ним т-образный перекресток, а один знак на два перекрестка не действует
А ничего, что светофоры там синхронно зажигаются ?
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 19:29   #162
Ram
 
Ram
 
Адрес: Львов
Возраст: 39
Сообщений: 246
Длина: 1000мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Ram с помощью ICQ
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Короче хз, но знак там висит давно, и если б можна было, то шакалы бы давно брили там касу. Да и перекресток не стандартный.
Ram вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 20:04   #163
Kropa
Очень давно не заходил
 
Адрес: Львів
Сообщений: 434
Машина: Славка
Длина: 2060мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Kropa с помощью ICQ
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Я думаю щ все ж таки там розглядають як 2 перехрестя і на поворот на княза Романа не діє. Хоча все може бути - коли ввімкнений зелений на франка зелений такожє для трамвая який їде назутріч, можливо знак має зміст, щоб не перегороджувати дорогу трамваю.
Kropa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2010, 20:14   #164
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Цитата:
Сообщение от Ram
Короче хз, но знак там висит давно, и если б можна было, то шакалы бы давно брили там касу. Да и перекресток не стандартный.
Надо эту тему вынести в рассмотрение на форум по законодательству.
Чесслово.
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.06.2010, 21:32   #165
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Їду я собі сьогодні по вул. Стрийській від податкової в напрямку автобусного заводу. За мостом мені потрібно повертати наліво на вул. Персенківка, але так як там двійна суцільна лінія, їду далі до найближчого перехрестя (біля автобусного заводу), завчасно займаю ліву смугу і включаю лівий поворот, щоб розвернутись на перехресті. На зелений сигнал світлофора пропускаю зустрічну ДАІшну машину і ще з 7-8 машин після неї, після чого нікому не заважаючи спокійно розвертаюсь. І там мене відразу зупиняє ДАІшник (вони відразу там зупинились пілся стоянки магазину ШОК). Інспектор відразу починає бикувати і писати протокол, пишучи в ньому, що я порушив ВИМОГУ знаку 5.17.1 "Напрямок руху по смугах". Починаю йому доказувати, що цей знак не є наказовим і ПДР мені дозволено розворот на перехресті. ТИм більше знаку "Розворот заборонений" там нема. Він тупо все ігнорує, постійно нервує і кричить на мене. Поясноє, що я тупий і каже що це "Інформаційно-ВКАЗІВНИЙ!" знак. і він дозволяє рух тільки прямо. ПРи чому він два рази написав в протоколі поворот, я почав заперечувати, він виправив на "розворот"... довго не хотів ставити прочерки в графі "Свідки"... Весь цей час (напевно 30 хв.) я дзвонив на номер їхньої гарячої лінії, а там ніхто не брав трубку. В кінці написав ще постанову на 340 грн.
Збираюсь завтра зранку йти оскаржувати постанову і писати на нього скаргу.
Я ж правий?

Після цього випадку в мене дуже погіршилось самопочуття (так як він постійно кричав, нервував і казав "підписуй") і підвищився тиск. Я трохи після того проїхав, зупинився і простояв так десь може годину, щоб заспокоїтись. Сходив у відділення швидкої допомоги обласної клінічної лікарні, де мені виміряли тиск і зробили кардіограму серця, все зафіксували в журналі. Номер запису я знаю. Збираюсь описати це все в скарзі.
  Ответить с цитированием
Старый 30.06.2010, 21:46   #166
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Цитата:
Сообщение от Oлег
Збираюсь завтра зранку йти оскаржувати постанову і писати на нього скаргу.
1. Скаргу бесполезно, _эта_ организация стоит горой за своих, потянешь время и будешь просить суд возобновлять сроки, идти в аппеляцию. Трата времени, есть прецеденты во Львове (Сыховский суд, 2 мес. тому).

2. Экземпляр моей, пока еще не прошедшей через суд (13/07 назначено), позовной есть в Законодательстве.
Образцы есть в книжке 100 аргументов против штрафов ГАИ.
Купить можно воттут.

3. В _Скарге_ ничего не писать, - оформлять это отдельной _позовной заявой_ в цивильную канцелярию _суда_. см. п.1.

Теперь по процессуальным срокам, у тебя есть 10-ть дней, чтобы

А. Сплатить судовый сбор (около 4грн, счета на сайте казначейства)
Б. Занести ручками/ножками заяву в суд, в канцелярию, незнаю как где, в франкивском приняли без вопросов. Не надо почтой. Потеряется.

4. Если решишь сдасться без боя, то 15-ть дней на оплату, илои двойной размер

5. Если гаишнег делал исправления в протоколе/постанове - это дополнительное в твою пользу. Это и отражать в позовной.

6. НАсчет протокола - осудим, что ты не написал, что "з протолом не згидный" и "с правами зг. ст 6* Конст. не ознакомили". Или не осудим?

7. Для ясности процесса рекомендую сделать пару (3-4) фото и нарисовать схему произошедшего.

8. Господа, прошу - без флейма.
Давайте серьезно, если кто знает почему _нельзя_.


ПС. Олег, от себя, не стоит так нервы портить, по сути, по мелочному поводу.
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.06.2010, 23:32   #167
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

На телефон довіри ДАІ я все-таки потім додзвонився (правда через 102). Там сказали нести заяву на оскарження протоколу і постанови до них - в управління ДАІ на вул. Перфецького. Чи варто так робити, чи навіть не заморочуватись і йти відразу в суд. Якщо так - то в суд по місцю прописки?

P.S. Відносно нервів і т.п. Останнім часом дуже часто зриваюсь в подібних ситуаціях, бо просто не можу зрозуміти і не можу дивитись на весь цей бардак. Не можу їздити по дорогах з такою кількістю дебилів, не можу працювати з такими людьми, не можу звикнути до всюдисущої бюрократії, просто не можу жити в цій країні. Завжди знав, що все стається не просто так. І хоч цей випадок дійсно дріб'язковий, але він, напевно, буде останньою краплею мого терпіння. Кожен день одне й те саме. Краще вже не буде. Пора звідси валити. Назавжди :-) .
ДЯкую
  Ответить с цитированием
Старый 30.06.2010, 23:45   #168
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Цитата:
Сообщение от Oлег
На телефон довіри ДАІ я все-таки потім додзвонився (правда через 102). Там сказали нести заяву на оскарження протоколу і постанови до них - в управління ДАІ на вул. Перфецького. Чи варто так робити, чи навіть не заморочуватись і йти відразу в суд. Якщо так - то в суд по місцю прописки?
1. Если суд - то по месту прописки. Если живешь далеко, -то можно по местe оформления, но последний факт я не проверял лично. и не уверен в нем на 100%. Уточни в разделе "законодавство".

2. А. Насчет УДАИ по ул. Перфецкого, - у друга, сына стопанули, он пошел на Перфецкого, те дали отказ, и сказу кинули в исполнительную, он подал в суд, суд отказал, - потому как сроки вышли, "нибыто". Он подал в апеляцию. В последней выиграл.
2. Б. У жены на работе, нач по транспорту, жаловался, - были случаи отмены, но были и неотмены штрафов.

По моему мнению, суду ты нужен также как и УДАИ... Ты для них - мешающий зарабатывать и тихо жить фактор.
Решай сам, анализируй и думай.

В случае с судом, потянуть два-три месяца до уплаты - вполне реально. Ибо по кодексам ты платишь, когда суд выносит решение или отказывает. В течение 15-ти дней после оного. Ну или с даты постановы.
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.07.2010, 13:40   #169
Kropa
Очень давно не заходил
 
Адрес: Львів
Сообщений: 434
Машина: Славка
Длина: 2060мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Kropa с помощью ICQ
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Олег, здоров"я в даному випадку важливіше, навіть за 340 грн.
Заяви на оскарження протоколу інколи проходять. Знаю одного чувака, якому в тернополі виписали протокол, він написав заяву на оскарження, після чого той гаєць сам йому задзвонив, приїхав до Львова, привіз гроші на штраф + компенсацію за моральний ущерб. Виявилось що того гайця дрюкнули ніпадецкі за ту постанову.
Якщо все ж таки зібрався оскаржувати - можеш нести в гаї, якщо бачиш що строки з судом піджимають а з гаї ні слуху ні духу - нести в суд.
Kropa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.07.2010, 14:14   #170
Oleг
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

моя порада дзвонити не на гврячу лінію, а відразу в Департамент Дайі України, відразу попередивши при цьому інспектора куди дзвониш, обовязково представитись назвати місце зупинки і номер житону або машини - там все пишеться!!! Сам неодноразово користувався даною "послугою", в таких ситуаціях помагає!! 0442724659 і львівський номер 0322646941! В Києві як правило кажуть звертатись до Львова і диктують вищевказаний номер - чергового Дайі області, після дзвінка на цей самий номер потрібно сказати що звертався в ДДУ, там мені дали ваш номер, сказали якщо ви не допоможете передзвонити повторно їм! Наступна дія приблизно така або в машині, якщо службова, врубається рація, або в дайця зразу дзвонить телефон і після розмови в нього чогось різко погіршується настрій :wink:
Звичайно краще Вам не потрапляти в такі ситуації!
  Ответить с цитированием
Старый 01.07.2010, 14:48   #171
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

234-09-32 написаний на всіх іхніх машинах. Там ніхто не брав трубку, або було зайнято. Для кого і для чого цей номер? На їхній машині номера не було - тільки сліди від наклейки, теоретично сліди від цифр можна було розгледіти. Так і дзвонив. Коли просив інспектора сказати мені номер довіри ДАІ - він заявляв, що на машині написано і так декілька разів... Потім він вирішив сам глянути...зробив квадратні очі... підійшов ближче... побачив сліди від наклейки і сказав, що я сліпий. Там реально чорні контури на чорній машині, які можна побачити з відстані 20-30см.
По 102 мені все-таки продиктували номер 2646941, але вже було пізно, вони поїхали.
  Ответить с цитированием
Старый 01.07.2010, 17:35   #172
Ram
 
Ram
 
Адрес: Львов
Возраст: 39
Сообщений: 246
Длина: 1000мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Ram с помощью ICQ
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

клиент не прав однозначно, мог совершить разворот только в том случае если бы было прямо и на лево с левой полосы
Ram вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.07.2010, 17:48   #173
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Так, я вже в курсі. Визнаю свою помилку. Оскаржувати постанову не буду. Але скаргу на інспектора за хамське відношення все-таки напишу.
  Ответить с цитированием
Старый 01.07.2010, 19:27   #174
Ram
 
Ram
 
Адрес: Львов
Возраст: 39
Сообщений: 246
Длина: 1000мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Ram с помощью ICQ
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

+100500
Ram вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.07.2010, 22:14   #175
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Господа, я прочитал, что:

Цитата:
Сообщение от Oлег
ПРи чому він два рази написав в протоколі поворот, я почав заперечувати, він виправив на "розворот"... довго не хотів ставити прочерки в графі "Свідки"
То есть - в протоколе есть исправления.
Это можно использовать - для опротестования в суде.
ПРотокол с исправлениями, если вас не предупредили про права, - эт о все повод позоватись.

Цитата:
Сообщение от Oлег
завчасно займаю ліву смугу і включаю лівий поворот, щоб розвернутись на перехресті.
Цитата:
Сообщение от Ram
мог совершить разворот только в том случае если бы было прямо и на лево с левой полосы
Насчет напрямку "руху по смугах" а он нанесен видимой нормально краской, на ровном полотне дороги?
Если иначе, это повод - писать позов.
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
ЛьвовРулитДонецкВздыхает

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 23:34. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.