Показать сообщение отдельно
Старый 13.02.2022, 11:37   #561
romuald
 
Адрес: Чернігів.UA
Сообщений: 1,633
Машина: Таврія 1102, стандарт,1992 р.в.
Длина: 4630мкм
Диаметр: 15мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от soladko Посмотреть сообщение
Вы ж пыьники внутрішні змінювали, чи помиляюсь?
Сам міняв тільки зовнішні. Внутрішній мені замінили разом з сальником в КПП на СТО.

Цитата:
Сообщение от soladko Посмотреть сообщение
Я в дворі з одним домкратом та деревяними кололками, щоб поставити порогами на них машину за декілька годин замінив змазку зовнішніх, поміняв місцями шруси зовнішні, та замінив лівий сальник коробки.
Ключове слово "в дворі"...в дворі я теж дуже дохріна чого робив

Цитата:
Сообщение от soladko Посмотреть сообщение
Можливо праву внутрішню можна без зливу замінити, сильно перехиливши авто масло піде в шестерні, а от навпаки мабуть ні. Имхо, я б літом в полі внутрішню сам замінив би. Але зараз в холод ні. Булоб мені на 10 років менше поліз би і зараз
Літом і я б взявся мінять...та ще якби мінус 10 років...а зараз холодно і кругом калюжі, сухого місця не було.
Вже зараз подумав, що можна було б праву напіввісь витягнути з внутрішньої гранати і так докотити...хоча був би гемор із збиванням зовнішньої. І чи можна котити тільки з одною піввісюю...? І тут би, як завжди, вилізли б нєпрєдвідєнниє остоятєльства...і чи вийшло б воно дешевше..

Ще були варіанти знайти дешевший евакуатор...можна було б знайти за 1200...але один був зайнятий і 2 години чекать...і перебирать варіанти з сідаючого телефона психологічно дуже не комфортно...
Тому вийшло, як вийшло. Є пословиця : "Дякую богу, що взяв грішми..."
romuald вне форума   Ответить с цитированием