07.02.2012, 15:17
|
#11
|
♂
Адрес: Вінниця
Сообщений: 3,762
Машина: Симбол нев и олд
Длина: 12200мкм
|
Цитата:
Сообщение от Serioga
где ффсе? а то уже задолбался на паре сидеть. 
|
Палитех? холодно ?
__________________
Вінницькі тавроводи настільки сурові, що банять модераторів!
Вже не Моя SLIVKA
|
|
0 (0)
|