ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Технические вопросы > Тюнинг > Технический тюнинг

Технический тюнинг двигатель, ходовая, и т.д.

 
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 07.09.2012, 10:44   #11
Володимир
 
Володимир
 
Адрес: смт.Козова Тернопільської обл.
Возраст: 50
Сообщений: 7,270
Машина: Ford Fusion EU 1.25
Длина: 27650мкм
Диаметр: 41мм
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Kulibin1102 Посмотреть сообщение
Так а шайба сдесь при каких делах????
Від шайби відбивається хвиля в напрямку цилінда в якому відбувається випуск (фактично хвиля іде до всіх циліндрів, але нас цікавить тільки той у якому відбувається випуск), та повертається в зворотньому напрямку вже з більшою швидкістю (швидкості додають гази що випускаються з циліндра) перед відкриттям впускного клапану (перед початком продувки) створюючи розрідження у циліндрі як і при прямоточній системі. Я так думаю. Короче кажучи все те саме, тільки труби потрібно менше, тому і на вазах резонатор стоїть далеко, в таврії через малий тонель місця там мало, тому вирішити поставити резонатор з шайбою зразу після штанів.
__________________
Мої бортжурнали: Славута 1.2Li 2008 - http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=15959, Ford Fusion EU 1.25 - https://forum.tavria.org.ua/showthread.php?t=105563
Проект "Бортовий комп`ютер на інжектор своїми руками" http://www.bk-ukraine.narod.ru/
Володимир вне форума   Ответить с цитированием
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:52. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.