ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Технические вопросы > Законодательство и страхование

Законодательство и страхование Обсуждение юридических аспектов жизни автомобилиста, законодательства и страхования.

 
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 28.02.2013, 15:57   #11
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 58
Сообщений: 5,255
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188430мкм
Диаметр: 45мм
По умолчанию

Законодавчо закріпити відповідальність за порушення ПДР за власником ТЗ, з можливістю подальшого встановлення винуватця порушення власником
у приватному або судовому порядку. (Дав товаришу покататись, товариш скоїв порушення, власник сплатив штраф, а потім з того товариша сумму зняв чи за домовленністю, чи через суд - як сам зуміє). По-перше, гавтоматично зникнуть схеми продажу "по довірці", бо кому схочеться тоді особисто шукати того, хто був за кермом твоєї автівки на момент скоєння порушення, по-друге, зникнуть питання у правоохоронних органів, хто, власне, повинен сплачувати штраф. Підвищиться відповідальність власника в плані кому передавати керування своїм ТЗ. Зменшиться кількість оскаржень в суді. Збільшаться доходи до бюджету при купівлях/продажах ТЗ.
ІМХО, так було би правильно.
_basil_ вне форума   Ответить с цитированием
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:54. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.