![]() |
|
|||||||
| Законодательство и страхование Обсуждение юридических аспектов жизни автомобилиста, законодательства и страхования. |
|
|
Опции темы | Поиск в этой теме | Опции просмотра |
|
|
#11 |
|
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 58
Сообщений: 5,255
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188430мкм
Диаметр: 45мм
|
Законодавчо закріпити відповідальність за порушення ПДР за власником ТЗ, з можливістю подальшого встановлення винуватця порушення власником
у приватному або судовому порядку. (Дав товаришу покататись, товариш скоїв порушення, власник сплатив штраф, а потім з того товариша сумму зняв чи за домовленністю, чи через суд - як сам зуміє). По-перше, гавтоматично зникнуть схеми продажу "по довірці", бо кому схочеться тоді особисто шукати того, хто був за кермом твоєї автівки на момент скоєння порушення, по-друге, зникнуть питання у правоохоронних органів, хто, власне, повинен сплачувати штраф. Підвищиться відповідальність власника в плані кому передавати керування своїм ТЗ. Зменшиться кількість оскаржень в суді. Збільшаться доходи до бюджету при купівлях/продажах ТЗ. ІМХО, так було би правильно. |
|
|
|