ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Технические вопросы > Бортовой журнал

Бортовой журнал Бортовой журнал

 
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 02.10.2015, 09:59   #11
TIMIKUS
 
TIMIKUS
 
Адрес: Київ
Возраст: 46
Сообщений: 922
Машина: "купеха"
Длина: 2680мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от XamiL Посмотреть сообщение
це трохи совковий підхід - не поїду на оф.сервіс бо там на*обу*ть, а відразу забю на гарантію і до лівих майстрів.
Нова машина, виробник бере на себе зобовязання на протязі певного періоду вирішувати конкретний перелік косяків - то чому не добиватись цього від них?
PS.
Але виводити цвіркунів та робити шумку поїду певно на сервіс "Гайка"
совковий підхід це якраз на таких "сервісах". Тіпа "а куди він дінеться" і "нам би до обіда да да зарплати дотягнуть".
От і виходить, що після ремонту заводських косяків з"являється ще більше від "майстрів".
От скажи, вартувало воно того, щоб тепер робити кондєй, міняти заднє скло і розбирати салон?
__________________
Лучше всего люди разбираются в том, чего у них нет.
TIMIKUS вне форума   Ответить с цитированием
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 16:58. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.