![]() |
|
|||||||
| Куплю, продам - авто покупаем и продаем все, что касается авто |
|
|
Опции темы | Поиск в этой теме | Опции просмотра |
|
|
#27 |
|
краще буде, якщо клапани шумлять через збільшений зазор, аніж якщо той зазор виявиться замалий. Шуму не буде, але і ГБЦ через якийсь час не стане, прогорять сідла при роботі на газі.
в своєму випадку я налаштовував зазори випускних - 0.4 і впускних 0.25 це достобіса багато, зато мені так суттєво спокійніше. опозитний мотор виймати для повторного регулювання - якось трохи ліниво. шум, до речі, невисокий. чутно що цокотять, але не так прям що аж ляпають
__________________
Horsepower is - how fast you hit the wall. Torque is - how far you take the wall with you |
|
|
|
|