![]() |
|
|
|
|
#1 |
|
Закачав 30 л за два рази, для замірів витрати. Остання витрата дорівнювала 7.4л -85-90% траса.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!" -Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС) |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Результат 7,66л
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!" -Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС) |
|
|
|
|