![]() |
|
|||||||
| Бортовой журнал Бортовой журнал |
|
|
Опции темы | Поиск в этой теме | Опции просмотра |
|
|
#11 |
|
Вскрив свій насос, захистного кожуха не було, то корозія що на корпусі що на вхідному штуцері, наступного разу треба красити корпус, і чимось промазувати вхідний штуцер в місці контакту із патрубком.
![]() ![]() В середині все в ідеалі окрім контактів на роторі. ![]() ![]()
__________________
Мої бортжурнали: Славута 1.2Li 2008 - http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=15959, Ford Fusion EU 1.25 - https://forum.tavria.org.ua/showthread.php?t=105563 Проект "Бортовий комп`ютер на інжектор своїми руками" http://www.bk-ukraine.narod.ru/ |
|
|
|
|