ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Не автомобильные темы > Курилка

Курилка Задушевные тупаки про жизнь и прочий офф :) - общение тавроводов на любые темы не о Таврии и дорогах

 
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 08.07.2022, 22:29   #11
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 65
Сообщений: 11,116
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 125890мкм
Диаметр: 43мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Langolin Посмотреть сообщение
Та заспокойтеся. Вже. Я теж колись слухав його пісні, переписував з касетника на касетник через кабель. А чичеріна, маршал, фільми з безруковим ніхто не дивився? А зараз я тільки і чекаю, щоб всі пішли на концерт кобзона. Ну потихеньку наче забуваються очікування.
Вже років 30 , як зрозумів, що співаки, артисти та все таке інше - це звичайні шути, повії.
Отримуючи насолоду від послуг повії, не варто підносити її статус до рівня людини гідної поваги. Теж саме стосується і будьяких шутів- співаків, балерин, артистів...
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
masster вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
 

Метки
R.I.P.


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 10:49. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.