![]() |
|
|
#6 |
|
Таки модератор
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,597
Машина: Темно-сіра
Длина: 239010мкм
Диаметр: 60мм
|
То це їх проблеми, шо профукали такий люфт і мовчали, а не ваші гроші. Та і ви провинні були бачити, чути по педалі, шо з КПП і КВ двигуна при натисканні педалі шось не так. Не знаю, як заочно вам шось сказати конкретне, не знаючи того ж люфту КВ по осі. Шоб почала чіпляти корзина, треба допиляти упорні півкільця до осинового листочка по товщині, а важко не помітити.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами! |
|
|
|