![]() |
|
|||||||
| Курилка Задушевные тупаки про жизнь и прочий офф :) - общение тавроводов на любые темы не о Таврии и дорогах |
|
|
Опции темы | Поиск в этой теме | Опции просмотра |
|
|
#24 |
|
Адрес: Чернігів.UA
Сообщений: 1,732
Машина: Таврія 1102, стандарт,1992 р.в.
Длина: 4630мкм
Диаметр: 18мм
|
Трохи не по темі. На днях прийшло повідомлення з НП про посилку. і оплату в 385 грн. Звісно що посилку ні від кого не чекав. Але ж ніщо не завадило по дорозі зайти та глянуть що там. А там дешевий гандон на телефон..який і 50 грн не вартує. Звісно що співробітниці НП я повідомив, що посилку не чекаю і відправник невідомий. Тому нічого не забирав і нічого не платив. Отакот...
|
|
|
0 (0)
|