![]() |
|
|||||||
| Куплю, продам - разное покупаем и продаем всякую разную фигню |
|
|
Опции темы | Поиск в этой теме | Опции просмотра |
|
|
#12 |
|
CrowHunter
|
А шо це народ накинувся на старі компи? Співробітник також збирає старі материнки і комплектуху. Каже що бажає зібрати щось під 95 або взагалі 3 вінду. Нащо це вам? Віддав 3 старих проци йому (К5 і К6), пару материнок АТ, жменю модулів пам'яті різних типів. Самий цінний процесор - перший пентіум 60 МГц поки що залишив собі
__________________
________________________________________ Русский военный корабль, иди нахуй! |
|
|
|