Цитата:
Сообщение от Molf
У меня вопрос)
А где ездить собираешся ?) В свои классы не попадаеш, а ездить с Киткарами - то збочення)))
|
для початку хочеться проїхати декілька гонок нульом, щоб набратися трохи досвіду першого пілота (бо до того їздив тільки штурманом) і відповідно по тестувати трошки машину, привикнути до неї... а дальше буде видно... кубок, чемпіонат.
А на рахунок класу, то все просто! оскільки в машини вийшла давним давно омологація, а також планується двигун 1,6, то машина сертифікується національною федерацією... згідно додатку "J"
і попадає в клас У10... )))
для прикладу в цьому класі останні декілька років їздить хонда сівік 1.6 16V приблизно 190к.с.... що набагато цікавіше 90 % вісімок ))