![]() |
|
|||||||
| Результаты опроса: Сколько прожило сцепление на вашей машине? | |||
| меньше 10 тыс.км. |
|
19 | 4.19% |
| 10-20 тыс.км. |
|
44 | 9.69% |
| 20-40 тыс.км. |
|
129 | 28.41% |
| 40-60 тыс.км. |
|
94 | 20.70% |
| 60-80 тыс.км. |
|
74 | 16.30% |
| 80-100 тыс.км. |
|
44 | 9.69% |
| 100-150 тыс.км. |
|
50 | 11.01% |
| Голосовавшие: 454. Вы ещё не голосовали в этом опросе | |||
|
|
Опции темы | Поиск в этой теме | Опции просмотра |
|
|
#11 |
|
Гость
Сообщений: n/a
|
міняв коробку і хочу провірити щепленя... вижимний гудів, під заміну однозначно... а от що порадити із корзіною і діском щеплення?? корзіна візуально досить добре, на "пелюстках" майже виробітки немає, просто є невеличкий слід від тертя вижимного, але борозди немає, да і не перекошена; диск щеплення має товщину 7.5 мм, щепленя ніразу не буксувало... залишити те що є??? який пробіг не знаю, бо авто в мене 4 місяці...
п.с. не зміг відкрутити одного болтика, що кріпе корзіну до маховика, поченає лизати шляпку... боюся зарвати, як краще з ним розібратися??? наперід дякую...
|
|