![]() |
|
|
#6 |
|
Я тебе скажу что может и не бред! Я нанопротек лил один раз, прочитав про него много статей все таки решился, компрессия была не более 8 год назад, с такими темпами как я езжу уже б наверное пришлось капиталить двиг.
__________________
Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води… В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди. Моя блондинко
|
|
|
|
|