![]() |
|
|
#11 |
|
Я думав що вкладиші заклинили. Я тепер дивився до поршньової, зняв стартер і кришку клапанів і зняв ремінь і всі циліндри рухаються верх і в низ але не на 180 градусів а поршинь першого циліндра стоїть в самому верху і нікуди не рухається. Або відкрутився шатун або обірвало болти на шатуні.
__________________
Настоящий друг познаётся в беде! |
|
|
|
|